<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...484 485 486 487 488 ...970 971 972 973 974 ...1008 1009 1010 1011 1012 ...1044 1045 1046 1047 1048

#165980 (ツ) Реконструктор
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 253 пъти.

Коалицията Епщейн, както я наричат в някои канали, е посегнала на това, на което не трябваше - започнала е да удря ирански нефтени обекти. Съответно, Иран е отговорил със същото. Гответе се за 5€ бензин.

#165981 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 252 пъти.
Реконструктор

Коалицията Епщейн, както я наричат в някои канали, е посегнала на това, на което не трябваше - започнала е да удря ирански нефтени обекти. Съответно, Иран е отговорил със същото. Гответе се за 5€ бензин.

Как да даря на Иран?

#165982 (ツ) Реконструктор
Последно редактирано на 02.03.2026 от Реконструктор, видяно: 249 пъти.

Конкретно свалянето на едното самолетче. Единия от свалените пилоти е жена. rofl

Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
video_2026-03-02_11-44-26.mp4141655 bytes02.03.202669ae9dca96899e2b39d76bf1abefd11954
#165983 (ツ) Реконструктор
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 248 пъти.
BIGBUGEX

Как да даря на Иран?

За тях ли си, ватенка долна? Искаш достойна европейска пенсия, ама викаш за враговете на прогресивния цивилизован запад?

#165984 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 247 пъти.
Реконструктор

За тях ли си, ватенка долна? Искаш достойна европейска пенсия, ама викаш за враговете на прогресивния цивилизован запад?

Ми симпатични са ми. Те са срещу всички, като Русия. Те са сунити/шиити, всички останали шиити/сунити.

#165985 (ツ) Дон Реба
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 245 пъти.

май са от собственото им певео :-)

#165986 (ツ) Дон Реба
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 244 пъти.
Реконструктор

Коалицията Епщейн, както я наричат в някои канали, е посегнала на това, на което не трябваше - започнала е да удря ирански нефтени обекти. Съответно, Иран е отговорил със същото. Гответе се за 5€ бензин.

откога чакам, машалла, машалла!

#165987 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 242 пъти.

Искам да видя как Асенката Василев се моли на Путин за петролни продукти.

#165988 (ツ) Реконструктор
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 237 пъти.
BIGBUGEX

Ми симпатични са ми. Те са срещу всички, като Русия. Те са сунити/шиити, всички останали шиити/сунити.

Това е мястото, където грешиш много мощно. Всъщност е обратното, целия свят мрази колективния запад + израел. Ти го виждаш сам - в самите уж "съюзнически" на САЩ страни, народа се радва, когато падат ракети върху базите им.

#165989 (ツ) Реконструктор
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 237 пъти.
Дон Реба

май са от собственото им певео :-)

Което е още по-зле.

#165990 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 229 пъти.
Реконструктор

Това е мястото, където грешиш много мощно. Всъщност е обратното, целия свят мрази колективния запад + израел. Ти го виждаш сам - в самите уж "съюзнически" на САЩ страни, народа се радва, когато падат ракети върху базите им.

Имаш право чуек. Ма аз съм заобиколен от либерасти и русофоби, които се радват на смъртта на аятолаха.

#165991 (ツ) Евлампи
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 227 пъти.
Реконструктор

Гответе се за 5€ бензин.

Ай да е хаирлия, 10 еврака да стане че ми омръзна от Рабиняци с бангии, айде него го е шубе да кара в Софето но пак са много

#165992 (ツ) Дон Реба
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 223 пъти.
BIGBUGEX

Ма аз съм заобиколен от либерасти и русофоби, които се радват на смъртта на аятолаха.

е то и аз се радвам, а съм блатна копейка. услуга им направиха

#165993 (ツ) Реконструктор
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 222 пъти.
Евлампи

Ай да е хаирлия, 10 еврака да стане че ми омръзна от Рабиняци с бангии, айде него го е шубе да кара в Софето но пак са много

Примитивния офиснопланктонен дивелъпърски мозък ограничава последствията от скъпата тунджа само до затрудненията, причинени на останалия офисен планктон. rofl rofl

#165994 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 02.03.2026 от BIGBUGEX, видяно: 222 пъти.
Дон Реба

е то и аз се радвам, а съм блатна копейка. услуга им направиха

Що бе, такова благо старче беше.

#165995 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 220 пъти.
Реконструктор

Примитивния офиснопланктонен дивелъпърски мозък ограничава последствията от скъпата тунджа само до затрудненията, причинени на останалия офисен планктон. rofl rofl

Да, шса отрази в цените на всичко.

#165996 (ツ) Дон Реба
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 218 пъти.
BIGBUGEX

Що бе, такова благо старче беше.

точно за това

#165997 (ツ) Дон Реба
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 216 пъти.

Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
9264d6c217.mp4680116 bytes02.03.2026689f5c2967eda377d3fa7d4d741802a95b
#165998 (ツ) Дон Реба
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 193 пъти.

соята се е поизнервила нещо май

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png30971 bytes02.03.2026884795ad0c6a1e4a72a5d8d0f648a3640d
#165999 (ツ) synergie
Създадено на 02.03.2026 , видяно: 185 пъти.

Хахаха не мога вече, дебелия неадекватник пуска видеа на свалените F15, колко яко е руското ПВО, а те свалени от кувейт във френдли фйът, тая тема е бисер след бисер на неадекватния дебеланко

0 1 2 3 4 ...484 485 486 487 488 ...970 971 972 973 974 ...1008 1009 1010 1011 1012 ...1044 1045 1046 1047 1048

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE