<bgdev />free

Вход Регистрация

ТЕЛК за криво-зарастналия хуй на Рабинката
0

#163611 (ツ) BIGBUGEX
Последно редактирано на 10.02.2026 от BIGBUGEX, видяно: 541 пъти.

Трябва да се провери.

ПС: Питах Джемини и вика че трудно щи дадат над 50%.

#163642 (ツ) |
Последно редактирано на 10.02.2026 от |, видяно: 514 пъти.

Аз започвам да се чуда дали Рабина е мъжко или женски. По време на сефтето нещо се скъсало, имало кръв... Женско ще да е. :)

Това обяснява и защо чете бгмама.

#163658 (ツ) synergie
Създадено на 10.02.2026 , видяно: 489 пъти.
BIGBUGEX

Трябва да се провери.

ПС: Питах Джемини и вика че трудно щи дадат над 50%.

Защо проверяваш за хуй, той не писа ли че му се бил скъсал ануса?

#163660 (ツ) Rabin
Създадено на 10.02.2026 , видяно: 487 пъти.
|

Аз започвам да се чуда дали Рабина е мъжко или женски. По време на сефтето нещо се скъсало, имало кръв... Женско ще да е. :)

Това обяснява и защо чете бгмама.

Искаш ли да ти го снимам?

#163672 (ツ) Delegate
Създадено на 10.02.2026 , видяно: 474 пъти.

Стига, че алгоритмите и ботовете четат и освен антисемити, ще ни тагнат, че гледаме немити.

#163675 (ツ) waldorf
Създадено на 10.02.2026 , видяно: 469 пъти.
Rabin

Искаш ли да ти го снимам?

То остава и тва да направиш и да вкараш Синжирката в дилема къв да му е аватара - твоя чупен уй или налудничавата муцуна на Гената.

#163679 (ツ) Rabin
Създадено на 10.02.2026 , видяно: 459 пъти.
Delegate

Стига, че алгоритмите и ботовете четат и освен антисемити, ще ни тагнат, че гледаме немити.

ДЕДОВЕЦ - по северозападния край, значи стар, опитен, и евентуално изстрадал.

Съквартирантката ме гняви, че като е стар, не значи опитен.

#163687 (ツ) |
Създадено на 10.02.2026 , видяно: 446 пъти.

Явно много е загорѐл козоеба, да си търси тъпкач в програмистки форум.

#163738 (ツ) Rabin
Създадено на 11.02.2026 , видяно: 396 пъти.
|

Явно много е загорѐл козоеба, да си търси тъпкач в програмистки форум.

Kойто си снима хуя, търси розово, парфюмирано дупи. На майка ти и без снимки ѝ го натиквам.

#163741 (ツ) |
Създадено на 11.02.2026 , видяно: 369 пъти.

Който пуска снимки на хуя си в програмистки форуми, където не пишат жени, си търси или тъпкач или мъжко дупе.

А ако пуска и снимки на жени с мъжки лица, работата става съвсем ясна.

#163751 (ツ) Rabin
Създадено на 12.02.2026 , видяно: 356 пъти.
|

Който пуска снимки на хуя си в програмистки форуми, където не пишат жени, си търси или тъпкач или мъжко дупе.

А ако пуска и снимки на жени с мъжки лица, работата става съвсем ясна.

Искаш ли да го снимам и кача?

#163752 (ツ) |
Създадено на 12.02.2026 , видяно: 353 пъти.

За разлика от козоеба, аз не съм гей и не се интересувам от чужди пениси.

#163755 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 12.02.2026 от Rabin, видяно: 341 пъти.
|

За разлика от козоеба, аз не съм гей и не се интересувам от чужди пениси.

Цяла тема сте ми отворили за хуя ми, определено има интерес!

На пенис у глъвътъ мяза изчадието на макя ти простата. Аз може да снимам хуй, или кур. Или мукар.

#163796 (ツ) |
Създадено на 12.02.2026 , видяно: 324 пъти.

Козоеба само да не се превъзбужда много, защото няма да си намери тъпкач тука. Пак ще трябва да ходи до Зелин при козите.

#163800 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 12.02.2026 , видяно: 309 пъти.
|

Козоеба само да не се превъзбужда много, защото няма да си намери тъпкач тука. Пак ще трябва да ходи до Зелин при козите.

Кравар, ти май действително доста се интерсуваш.

rofl rofl

#163801 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 12.02.2026 , видяно: 300 пъти.
Дърти Хари

Кравар, ти май действително доста се интерсуваш.

rofl rofl

Човека ше се прибере от Щатите да тъпче РЪБинката... rofl rofl rofl

#163805 (ツ) |
Създадено на 12.02.2026 , видяно: 290 пъти.
Дърти Хари

Кравар, ти май действително доста се интерсуваш.

rofl rofl

Не ревнувай говедо, пениса на козоеба е изцяло за теб. :)

#163806 (ツ) Дърти Хари
Последно редактирано на 12.02.2026 от Дърти Хари, видяно: 287 пъти.
|

Не ревнувай говедо, пениса на козоеба е изцяло за теб. :)

Сигурен ли си? Щот кат те гледам само за ебането на Рабинката пишеш, та не знам.

rofl

#163818 (ツ) Rabin
Създадено на 12.02.2026 , видяно: 260 пъти.
Дърти Хари

Сигурен ли си? Щот кат те гледам само за ебането на Рабинката пишеш, та не знам.

rofl

Maкя му се е погрижила, за ебането ми.

#163838 (ツ) |
Създадено на 12.02.2026 , видяно: 239 пъти.
Дърти Хари

Сигурен ли си? Щот кат те гледам само за ебането на Рабинката пишеш, та не знам.

rofl

Не се притеснявай говедо, Рабин ще те чака. :)

ТЕЛК за криво-зарастналия хуй на Рабинката
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE