еми точно това е доказателството - путин избива всички които го заснемат, следователно е вярно!
еми точно това е доказателството - путин избива всички които го заснемат, следователно е вярно!
Аз неска въведох неформалния принцип - плащаш лева - връщам ти в лева, плащаш в евро - връщам ти в евро. Монетниците перфектно балансирани, сметките и отчетите накрая ток и жица, хората доволни, само някъв цайко опита да мърмори че по телевизията казали че трябвало да му върна в евро на лефчетата а аз му казах да ходи да си пазарува в телевизията тогава което предизвика бурен смях сред мазолестите Ганя примати на опашката и цайкото сконфузено прие рестото в лева и стотинки и се изниза засрамен :)
Нищо не разбрах, за кво връщаш левчета, след като настояваш да се унищожат? Пълна боза ти в главата.
Ще опитам аз: все тая какво правим, левчетата са обречени и няма нужда от допълнителна помощ.
Бате, опитай да се съсредоточиш:
Имаш два потока кеш - евро и лев (терминалите са само евро). Дотука предполагам можеш да следиш без да се измориш ментално :)
За момента (напълно очаквано) МНОГО повече от кешовицата е левове. Това също предполагам го разбираш.
Касовата наличност (в евро и лева) е фиксирана и ако при всички случаи връщаш евро, много бързо щи свърши еврото и така или иначе (напълно законно) ще трябва да връщаш квото имаш.
Като разделиш стриктно потоците си балансираш касовата наличност но по-важното е че това е психологически адекватния подход - преобладаваща част от даващите лева се радват на ресто в лева а тея дето дават евро НЕ искат лева.
Това с изсмукването на левовете не се губи (просто е малко по-бавно но това не е никъв проблем) щото Ганя примат като ми даде пейсе лева за шише ракия му връщам по-малко от пейсе лева, левовете зад стойността на шишето ракия като ги отчета на инкасото заминавават в небитието :)
Плачиш си за проверка, мамито ти русофилско. Запасявай се с евро и връщай само евро беееее, комунде гадно.
Лечка полечка трябва да се движат сюжетните линии, утре още лефчета ще изсмучеме за бракуване, да - ще връщам на Ганя примат лефчета като ми дава лефчета и той ще ми се кефи и пак ще дойде при мен да харчи остатъка и в един момент ще ми цъфне с ойро (щот лефчитата свършили а банкомата дава само еврачки) за кутия цигари, няколко такива случая неска :)
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 213 пъти.
Тука, Ганя-примат, доказва, че Еврото е валутата на Сатаната...
Некой ся да почне да сгъва 50-левки, за да докаже, че на тех е изобразен Исуската...
П.П. Хах, Дявола, даже с обърнат кръст...

П.П.П. Ахахахах - и коментарите къртят...

за почти всички рационалисти "парадокса на ваксинирания антиваксър" е абсолютно неразгадаема мистерия. ей това му е лошото на рационализма като житейска стратегия че изисква RTX5080 за да реши задачи, който ганя примат постига с пик16
Хм … Рабинката какъв е? Ганя примат или рационалист?! Щот по едно време се пънеше, че не можело да хоства веб сайт на пик-льо.
Излез навън и се огледай, да видиш резултата от решения, направени само с пик16
Влязохме в клуба на богатите, дето си правят домашнярка, щото не могат да си позволят една бутилка водка. И им се връзва приблизително 20:1, като цена. Г
Неска няква кокошка ме заплаши с проверка щото на лефчета и върнах в лева :)
Аз се хиля като мангал - ето бе како - нанай еврачки - и показвам монетника с лефчетата и стинките. Оная се насра от злоба и сумти - иамш, имаш, ще се погрижа да имате проверка :)
Не знам защо антиеврорастите залагат на някви зли мордорски сили. Най-ефективни срещу еврото са най-правоверните еврорасти, особено цайковците и женските които ИМАТ ПРАВА!
Иначе Ганя примат очаквано почна да привършва лева, неска яко еврачки влезнаха а е само ден трети (реално втори щото на първи много малко бизнеси бачкаха)
Бате - и аз ако бех шех да ти викна проверка... мръсен ганаец... КАК ТАКА НЯМАШ БЕ!?

така им го казват по телевизора. тъпоумната соева пропаганда обвинява путин за собственото си осиране, и ганя примат ще не ще почва да го вярва
Моя конкретно сайт не може. Отделно дето търкалям и други неща на сървъра. Няма сми от толкоз минимализъм.
И какво точно ще установи проверката?
Че съм върнал ресто във валута която е законно разплащателно средство И клиентът ми е платил в нея :)
На кокошката впрочем това и беше ясно, просто за момент стана жертва на илюзията че магазинерчитата универсално се боят от авторитета на ПРОВЕРЯВАЩИТЕ пък то не сички сме така и се изпонасра от злобица, безсилна разбира се :)