<bgdev />free

Вход Регистрация

Stilgar-ка и Доня Ребка - небойте се! 😆
0

0 1 2 3

#151174 (ツ) waldorf
Създадено на 14:44 , видяно: 185 пъти.
Последният акаунт на Единия

Що не приличам на Хитлер!?

Хитлериския мустак ти ходи! Пусни си! Ако някой те пита ще казваш, че си немски водопроводчик ...

#151175 (ツ) Delegate
Създадено на 14:48 , видяно: 183 пъти.

Е, да. Това е доста силна черта и в реалния свят. Това е като honey badger-а, дето топ предаторите се опитват да го ухапят, а той се изсули от кожляка и пак си жъга безгрижно. Може би да си леко луд помага.

#151176 (ツ) Дърти Хари
Последно редактирано на 14:50 от Дърти Хари, видяно: 182 пъти.

Единьо, ей тая тенис профи пантера станала мелеонерка в онлифенс

My link

Въпреки това си е останала човек от народа, за хиляда доларес може да си уредиш среща с нея.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
478577218_18491984626013832_7679358551280112527_n.jpg705323 bytes21.08.2025469769021a261ebe7e2a40b27964b017e7
#151177 (ツ) Delegate
Създадено на 15:03 , видяно: 172 пъти.

Късокрако нискодупесто и трътлесто. Предпочитам Гери-Никол за тия пари.

#151178 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 15:04 , видяно: 170 пъти.
Delegate

Късокрако нискодупесто и трътлесто. Предпочитам Гери-Никол за тия пари.

Ама е негърка. Пардон. Африкан хамерикен.

#151179 (ツ) Delegate
Създадено на 15:20 , видяно: 164 пъти.

Предпочитам гагаузка с яка дупара, дето евентуално са я ебали само няколко късопишковци, като Криско, Вирго и оня мангал 100 кила, пред тоя маймуняк, дето всеки скъмбаг дето е успял да събере 1к долара я е обогатил със уникалната си скъмбагска флора.

#151207 (ツ) Дон Реба
Създадено на 18:01 , видяно: 142 пъти.
Дърти Хари

Ама е негърка. Пардон. Африкан хамерикен.

хари, а вие там как викате на негрите?

#151209 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 18:07 , видяно: 140 пъти.
Дон Реба

хари, а вие там как викате на негрите?

Казват им черни, ма тва май стана много биготско, та почнАха да им викат дайвърсити даже и сички да са черни та сини.

За разлика от краварите тука има много от карибите и те се дразнят ако на черните им викат африканци

#151243 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 21:08 от Последният акаунт на Единия, видяно: 116 пъти.

Ей, покрай туй учене на немски почнах да си спомням неща де ги бех забравил (а още не съм ги преговорил). Примерно как да казвам часа.

Es ist halb nach zehn Uhr.

Или пък:

Es ist elf Stunde und achtundfunfzig minuten.

Ся немците сигурно го казват по втория начин, че не са педанти (педали) кат хангличаните.

П.П. Знам, че u-то на funf е "у-умлаут", ама немам немска клавиатура.

Клавиатура било "tastatur" (уж го учих... ще го запомня некой ден).

П.П.П. Но съм запомнил, че der Kuli е "химикал", а der Bleistift е "молив".

Ся проверих - баш тъй и то лесно се формирало "blei" (олово), "stift" (химикал).

П.П.П.П. Ама сепак бех учил B2 ниво на немски, та требе да помня нещо сепак... rofl

#151249 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 21:15 от Последният акаунт на Единия, видяно: 99 пъти.

А бе Стилгар и Ребка (вие сте ми кат Чапай и Петка, но понеже уча немски ще ви викам Щиглиц и Цепка).

Та Щиглиц и Цепка - кво ми рекламирате "раждаемостта" на Гетото де как ви показах (мангала - 2.25, турчина - 1.79, гяура - 1.41), кат за да има "ръст" се смета:

РАЖДАЕМОСТ - СМЪРТНОСТ - ЕМИГРАЦИЯ

По раждаемост верно може да водим в ЕС, ама по смъртност и емиграция водим и извън ЕС... rofl

П.П. И едно време е било тъй... прадедо ми е имал 11 деца и ще си кажеш УАУ, ама 6 са умрели, та смъртността е над 50%... :-)

#151260 (ツ) Stilgar
Създадено на 21:47 , видяно: 87 пъти.

Единственото важно е децата на жена (които оцелеят до детеродна възраст). Другото са някви временни отклонения или забавени данни. 1.41 разбира се не е хубаво ама важното е че се вдига и сме по-добре от европейците (сещаш се че в Германия Гертруда не е тая дето води статистиките по раждаемост)

#151261 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 22:09 от Последният акаунт на Единия, видяно: 83 пъти.
Stilgar

Единственото важно е децата на жена (които оцелеят до детеродна възраст). Другото са някви временни отклонения или забавени данни. 1.41 разбира се не е хубаво ама важното е че се вдига и сме по-добре от европейците (сещаш се че в Германия Гертруда не е тая дето води статистиките по раждаемост)

Добре спомена които оцелеят до детеродна възраст, щото бая мои познати вече приключиха без да достигнат "детеродната възраст" (някои не могат и да имат деца). :-)

Сещам се батка, ама се сещам, че немците изначално (като чисто немски етнос) са към 10 пъти повече от гяура и има доста да падат за да ни стигнат, а и се сещам, че Германия имаше едни летни лагери едно време, де Фатме и Мохамед може да ходят да почиват, а в България не е имало такива масови лагери...

Най-добрите почивни лагери са били за "политически туристи", ама те не биха се справили с другите ни 2 етноса, а и това е било у време оно, кога е имало неква "държава". Сега и да искаме - не можем да ги отворим тея лагери. :-)

П.П. Професор Нако вика, че имало много жени в "инфантилна" възраст, ама не и във "фертилна"... :-)

#151273 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 03:52 от Дон Реба, видяно: 56 пъти.

единьо, всички тия видея дето ги пускаш са ми през кура (особено като видя че говори някой професор), какво ни убеждаваш с разни статистики, числа и тн, ние сме ганя, числата са ни през кура. единственото убедително което можеш да пуснеш е "купих си билет момчета, утре паля гуменките и ставам бел ариец"

#151275 (ツ) Delegate
Последно редактирано на 05:44 от Delegate, видяно: 49 пъти.

единка, не го слушай. да зарежеш доктурантурата( да не мислиш, че в ресторанта дето ще миеш чинии на някой ще му пука за тапиите ти) , да зарежеш аудиторията ( да не мислиш, че на строежа дето ще бачкаш на някой ще му пука за лекциите ти ), да зарежеш науката ( да не мислиш, че в кенефа, който ще миеш на някой ще му пука за лаладжийстване ти ), да зарежеш панелката в Овча купел - да не мислиш, че ще имаш собствено жизнено пространство, като се прибереш смазан от обекта. Ще делиш квартирка с мангусти, които ще те имат за бял унтерменш, дори и да си пуснеш хитлерски мустачки и перчем засукан на една страна. Дърт си вече да мигрираш и да учиш език. Предстаям си какво стенд-ъп комеди ще си, ако се изтъпаниш с твоя немски да водиш лекции на некой швабски ИТ съммит.

#151276 (ツ) Дон Реба
Създадено на 05:50 , видяно: 48 пъти.

е, това ще е само временно докато си намери бяла работа, все пак той не е някакъв миризлив афганец, месец два ще мие чинии, после културка, офисче и дашни колежки немкини rofl

#151277 (ツ) Delegate
Създадено на 06:18 , видяно: 39 пъти.

Е, има и други опции. Да си вземе сбогом с мечтата да шляпа негърки и да иде да се прежали за някоя богата фрау Брунхилде, която да го прибере в килера при другите секс играчки и да го вика да лигави гребена на петела всяка вечер.

#151278 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 06:19 , видяно: 36 пъти.
Delegate

Е, има и други опции. Да си вземе сбогом с мечтата да шляпа негърки и да иде да се прежали за някоя богата фрау Брунхилде, която да го прибере в килера при другите секс играчки и да го вика да лигави гребена на петела всяка вечер.

Повърнах

#151279 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 06:24 , видяно: 31 пъти.

Делегата приземи. Евгенинка, един възрастен съсед миеше чинии в Германия и беше доволен преди да почине.

#151280 (ツ) Дон Реба
Създадено на 06:27 , видяно: 27 пъти.

много се размечтахте, ясно е че никъде няма да иде, дори да се научи да казва по-сложни неща от "къде е билата" и "колко струва най-евтината стая"

#151281 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 06:35 , видяно: 21 пъти.
Дон Реба

много се размечтахте, ясно е че никъде няма да иде, дори да се научи да казва по-сложни неща от "къде е билата" и "колко струва най-евтината стая"

Ко е ясно, бе Цепка - ясно е, че ако остана в България ще заколя няколко българчета, някоя друга българка и ще трябва да го лежа... ясно е, че ТРЯБВА да замина за Германия! :-)

0 1 2 3

Stilgar-ка и Доня Ребка - небойте се! 😆
0

AsmBB v3.0 (check-in: 7544654b24928b93); SQLite v3.47.0 (check-in: 03a9703e27c44437);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE