<bgdev />free

Вход Регистрация

Темата за инокулациите
0

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...77 78 79 80 81 ...91 92 93 94 95 ...102 103 104 105 106

#149349 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 03.08.2025 от Rabin, видяно: 870 пъти.
|

А на "фактчекърите" може да се вярва, домашното им показва и как са стигнали до резултата, а не разчита на халюцинации.

Толкова завършен идиот рядко се среща. Най-бесните гопники в Туче, съфиресаха навреме, ти не. И те не вярват на фактчековете.

Колко е лесно да излъжат някой, който си няма НИКАКВА идея от никаква наука. Той, горкия и от програмиране не разбира, въпреки че това е учил, а какво да говорим за медицина, биохимия и т.н.

От медицина, биохимия няма как да разбирам. Просто решавам на кого да се доверя. Георги Тодоров е председател на аптекарите в БГ, Мангъров лекува децата на идиотите, дето ми се хвалят колко ги дървела Зенеката. Тях слушам.

Лумпени идиократи сте. Нафърфорени и натопорчени, не съзнавате късмета, дека сте живи. То па единия късмет...

#149355 (ツ) |
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 863 пъти.

Няма НИТО ЕДИН резерватски лекар, който да е на световно равнище. Затова и е в резерватия.

Ама козоеба им вярва на халюцинациите.

#149356 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 855 пъти.
|

Няма НИТО ЕДИН резерватски лекар, който да е на световно равнище. Затова и е в резерватия.

Ама козоеба им вярва на халюцинациите.

Е как ве - нали ти беше доктУрче неквУ... съжелявам брат, радвам се, че псуеш Резервата, ама съм алергичен към простотия... да одя ли на световен лекър да ме прегледа!? :-)

#149369 (ツ) Rabin
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 840 пъти.
|

Няма НИТО ЕДИН резерватски лекар, който да е на световно равнище. Затова и е в резерватия.

Ама козоеба им вярва на халюцинациите.

д-р Пасков, д-р Тодоров и доц Мангъров цитират именно нобелови лауреати. Откривателя именно на uRNA - не се сещам в момента как се казва,

откривателя на СПИН - Люк Монтание, и много други. Спасиха десетки хиляди животи, поради щото ни предупредиха. Ако не беше такъв тулуп, поне да видиш за ко става въпрос. Макя ти проста!

#149375 (ツ) Rabin
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 836 пъти.

Откривателя именно на uRNA - д-р Робърт Малоун, мисля, се сетих. Без гугължийница.

#149379 (ツ) |
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 831 пъти.

Идиотите цитират, ама в клипчета, не в научни публикации. И защо в клипчета? Защото халюцинациите им нямат нищо общо с науката.

Козоеба е толкова глупав, че си мисли че наука се прави в Ютюб. :)

#149389 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 03.08.2025 от Rabin, видяно: 825 пъти.
|

Идиотите цитират, ама в клипчета, не в научни публикации. И защо в клипчета? Защото халюцинациите им нямат нищо общо с науката.

Козоеба е толкова глупав, че си мисли че наука се прави в Ютюб. :)

В реалния живот не познавам чак толкова завършен тъпанар, да вярва в идиотиите на урсулника. Там "фактчек" с всичките му сороспии, дето открито си пише, че са платили за фактчека. С всичката нагла цензура по СМРАД-овете, зелени сертификати за пикаене в МОЛ, и носене на маски сред мегдана . Тябваше да се сетя, че ти си от тия вярващи в науката им идиоти. Пред очите ми умря един дето беше здрав, веднага след инокулация получи скоротечен, масивен рак.

Сигур вярваш и в рекламите, и си купуваш малинка само щото ти я продaли в Харвард. После в чекмеджето. Oh, wait... rofl

Има един почти колкото тебе малоумен, всъщност колебая се. 150 броя държи в чекмеджето. След 50 години ще имат антична стойност, като Правец 8 в момента.

Валентин Катасонов хортува, дека най-ценния актив на капитализма, е глупакът.

#149402 (ツ) |
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 820 пъти.

Фактите са, че всичките тези мошеници говорят в клипчета, но не смеят да напишат една статия по въпроса.

Глупавото говедо не може да различи Харвард от Кембридж. :)

#149407 (ツ) Rabin
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 815 пъти.
|

Фактите са, че всичките тези мошеници говорят в клипчета, но не смеят да напишат една статия по въпроса.

Писали са. Аз ги гледам по клипове, щото няма да ръгна по нета да правя медицински анализ.

Глупавото говедо не може да различи Харвард от Кембридж. :)

Се тая. Важна е поуката, и покупката в чекмедже. Дребни работи са, виж с колата на батерийките си е друга набутвация. След 10 г. караш некараш си изгорел. Понякога и буквално се палят.

#149408 (ツ) |
Последно редактирано на 03.08.2025 от |, видяно: 811 пъти.

Къде са статиите им?

Карам-некарам, аз си сменям колите на 3 години. Така че слабо ме интересува какво ще стане след 10.

#149410 (ツ) Rabin
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 803 пъти.
|

Къде са статиите им?

Не ме интересува.

Карам-некарам, аз си сменям колите на 3 години. Така че слабо ме интересува какво ще стане след 10.

Разбрахме.

#149418 (ツ) |
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 798 пъти.

Т.е. няма такива статии. QED

#149419 (ツ) Rabin
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 795 пъти.
|

Т.е. няма такива статии. QED

Зомбирането ти е умопомрачително. На живо не познавам чак такъв глупак.

#149422 (ツ) |
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 793 пъти.

Зомбирани са тези които гледат теле-визия и вярват на всякакви мошеници.

#149425 (ツ) Rabin
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 790 пъти.
|

Зомбирани са тези които гледат теле-визия и вярват на всякакви мошеници.

Пред очите ми пукна един наивник като тебе. Трябваше да си ти.

#149428 (ツ) |
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 787 пъти.

Козоеба пак започна да халюцинира. :)

Голям е лекар, знае ТОЧНО защо е умрял някой :)

#149451 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 03.08.2025 от Rabin, видяно: 778 пъти.
|

Козоеба пак започна да халюцинира. :)

Голям е лекар, знае ТОЧНО защо е умрял някой :)

Ваерс ти показаха официално 20 000 + умрели само от Файзер.

Гръцкият еврей ветеринар, турил ви е някакво рнк, да не може да осмислите очевидни факти.

Вярвал на фактчекърите, честно, не познавам чак такова зомби. И селските идиоти ги псуят, зарад маските на открито. Намордници като в Кин Дза Дза, и да се радваш!

My picture
#149452 (ツ) |
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 774 пъти.

Ето го, изкукалия козоеб въртя, сука и пак се върна на VAERS. Пълен идиот!

#149455 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 03.08.2025 от Rabin, видяно: 767 пъти.
|

Ето го, изкукалия козоеб въртя, сука и пак се върна на VAERS. Пълен идиот!

https://en.wikipedia.org/wiki/Vaccine_Adverse_Event_Reporting_System

На факчека ли да вярвам?

Абе, Земята плоска ли е? Верно не познавам чак толко тъп олиготрон, в реала.

Маските на открито, правилни ли бяха?

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png496241 bytes03.08.20251070cb5ca8de68fcedfabe4ec26bd6dc76c
#149456 (ツ) |
Създадено на 03.08.2025 , видяно: 760 пъти.

Козоеба е толкова тъп, че въпреки че има линка към статията в Уикипидия, поради незнанието на английски не може да я прочете. И, особено, секцията "Limitations and abuse".

Ама то четенето не е като гледането на клипчета на руски.

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...77 78 79 80 81 ...91 92 93 94 95 ...102 103 104 105 106

Темата за инокулациите
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE