<bgdev />free

Вход Регистрация

Реших да преосмисля живота
4

0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...53 54 55 56 57 ...74 75 76 77 78 ...92 93 94 95 96

#148695 (ツ) |
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 790 пъти.

Случват се такива неща. Важното е, че козоеба е CEO. И работи ДЕНОНОЩНО по колайдъра. Освен когато е в канала. Или когато лепи плочки. Или сади репи. Или обикаля бунищата и събира почти работещи хладилници, перални и други такива. Или гледа клипчета на руски.

#148696 (ツ) Rabin
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 785 пъти.
|

Случват се такива неща. Важното е, че козоеба е CEO. И работи ДЕНОНОЩНО по колайдъра. Освен когато е в канала. Или когато лепи плочки. Или сади репи. Или обикаля бунищата и събира почти работещи хладилници, перални и други такива. Или гледа клипчета на руски.

Или мандръсам макя ти еничерска.

#148698 (ツ) |
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 781 пъти.

Всеки път когато няма как да опровергае ФАКТИТЕ, козоеба започва да псува. :)

#148699 (ツ) Rabin
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 779 пъти.
|

Всеки път когато няма как да опровергае ФАКТИТЕ, козоеба започва да псува. :)

Винаги ще те псувам, без значение.

#148701 (ツ) |
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 772 пъти.

Е това е ясно. Фактите няма как да бъдат опровергани и остава само псуването. :) И лепенето на плочки. И сменянето на масло. И саденето на репи.

Не и колайдъра. :)

#148703 (ツ) |
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 767 пъти.

Скоро и козоеба ще плаче жално като дядото с Москвича като му вземат "джипа". Ще му останат само спомените когато наборките му са го мислели за голяма работа, понеже е шофьор. :)

#148705 (ツ) Евлампи
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 762 пъти.
BIGBUGEX

Веднъж се пробвах да мина там, три пъти виках касиерката да ми оправя бъкиите.

Обикновено назначават някой по-ощракан от охраната да ги надзирава и бачкат безпроблемно, обаче различните партиди артикули понякога имат различни баркодове и ти го минаваш на скенера ама уй :)

И тогава требе разбирач, и като нема лошо :)

#148706 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 758 пъти.
Евлампи

Обикновено назначават някой по-ощракан от охраната да ги надзирава и бачкат безпроблемно, обаче различните партиди артикули понякога имат различни баркодове и ти го минаваш на скенера ама уй :)

И тогава требе разбирач, и като нема лошо :)

Проблема беше в кантара. Преди или след избора на продукта се слагаше на кантара, не помня в момента, там се бяха закучили нещата.

#148707 (ツ) Евлампи
Създадено на 25.07.2025 , видяно: 755 пъти.
BIGBUGEX

Проблема беше в кантара. Преди или след избора на продукта се слагаше на кантара, не помня в момента, там се бяха закучили нещата.

Дизайна на потребителски системи, особено автоматични е тънка работа :)

Затова повечето бизнеси просто зимат сърдити лели и сичко е някак около точно :)

#148712 (ツ) Rabin
Създадено на 26.07.2025 , видяно: 726 пъти.
|

Скоро и козоеба ще плаче жално като дядото с Москвича като му вземат "джипа". Ще му останат само спомените когато наборките му са го мислели за голяма работа, понеже е шофьор. :)

Само макя ти реве засега.

#148820 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 656 пъти.

Обадиха се 17 годишните да ме подберат утре на курса за касиери. Само забравих да попитам дали се пуши в дома на техниката.

#148822 (ツ) Rabin
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 652 пъти.
BIGBUGEX

Обадиха се 17 годишните да ме подберат утре на курса за касиери. Само забравих да попитам дали се пуши в дома на техниката.

Що се отказа от ИТ сектора? Знам кво ще кажеш, ама да те чуя!

#148823 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 649 пъти.
Rabin

Що се отказа от ИТ сектора? Знам кво ще кажеш, ама да те чуя!

Не съм се отказал бе чуек. Но сигурно ще има доста 18 годишни момиченца, тепърва навлизащи в пазара на труда.

#148824 (ツ) Rabin
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 643 пъти.
BIGBUGEX

Не съм се отказал бе чуек. Но сигурно ще има доста 18 годишни момиченца, тепърва навлизащи в пазара на труда.

И ко смяташ да правиш с тях?

#148825 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 641 пъти.
Rabin

И ко смяташ да правиш с тях?

Мож да зема най-хубавата да ми сменя пелените.

#148828 (ツ) Rabin
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 621 пъти.
BIGBUGEX

Мож да зема най-хубавата да ми сменя пелените.

Дори нямаш обща приказка с нея. Няма нормално пичЕ да се размъква с 20 г. по-дърт чичак с жълта книжка и замествайки най-тъпото ел. устройство у магазина.

#148831 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 618 пъти.
Rabin

замествайки най-тъпото ел. устройство у магазина.

вибратор ?

#148835 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 605 пъти.
Rabin

Дори нямаш обща приказка с нея. Няма нормално пичЕ да се размъква с 20 г. по-дърт чичак с жълта книжка и замествайки най-тъпото ел. устройство у магазина.

Много си черноглед бе. Да видим утре кво е положението. Дали ши човъркам в млади дупари.

#148848 (ツ) Rabin
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 596 пъти.
Baj_boeb

вибратор ?

Автоматичната каса е най-тъпото устройство. Може да бъде заместена дори от гол свирец.

#148851 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 28.07.2025 , видяно: 592 пъти.
BIGBUGEX

Много си черноглед бе. Да видим утре кво е положението. Дали ши човъркам в млади дупари.

Ако стане работата, идвам и аз ;-)

0 1 2 3 4 ...25 26 27 28 29 ...53 54 55 56 57 ...74 75 76 77 78 ...92 93 94 95 96

Реших да преосмисля живота
4

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE