<bgdev />free

Вход Регистрация

Ей за това КМБ никога няма да бъде напреднала страна
0

0 1 2

#146724 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 06.07.2025 , видяно: 624 пъти.
#146735 (ツ) Дон Реба
Създадено на 06.07.2025 , видяно: 611 пъти.
|

Знаят го хората, които вместо да фантазират, четат повече.

хахха хората които четат повече викаш, добре, ето и аз понеже чета повече от тебе, ще ти отговоря с цитат от книга, американска при това

Американците питаеха трогателно доверие към „експертите“.

#146736 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 06.07.2025 , видяно: 605 пъти.
#146737 (ツ) Дон Реба
Създадено на 06.07.2025 , видяно: 603 пъти.
#146739 (ツ) Реконструктор
Създадено на 06.07.2025 , видяно: 587 пъти.
#146741 (ツ) |
Създадено на 06.07.2025 , видяно: 569 пъти.
Дон Реба

хахха хората които четат повече викаш, добре, ето и аз понеже чета повече от тебе, ще ти отговоря с цитат от книга, американска при това

Както вече казах, започна да халюцинираш. Специално твоите умнокрасиви теории се базират само на умозаключения, които не са базирани на факти. Нямам никакво намерение да ти давам факти, защото знам каква е реакцията: "е да де, ама...".

Това е положението.

#146744 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 06.07.2025 , видяно: 558 пъти.
|

Както вече казах, започна да халюцинираш. Специално твоите умнокрасиви теории се базират само на умозаключения, които не са базирани на факти. Нямам никакво намерение да ти давам факти, защото знам каква е реакцията: "е да де, ама...".

Това е положението.

Да ве, мани го Ребата...

#146772 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 07.07.2025 , видяно: 529 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1751849943667949.jpg77710 bytes07.07.2025135c035d63179adba98cf2a92a8fb11a9de
#146775 (ツ) Реконструктор
Създадено на 07.07.2025 , видяно: 512 пъти.

Хахаха, много добро

#146776 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 07.07.2025 от Дон Реба, видяно: 508 пъти.
Baj_boeb

My picture

само в измислените диалози където автора винаги побеждава въображаемия си опонент (здрасти платоне). е, или евентуално от разни недообразовани коне с капаци които само вредят на либераската доктрина със "подкрепата" си. реалната позиция на истинските либерасти е че и да стане джендър детето ти, нищо лошо не е станало, "това е просто любов" и ала бала. и са напълно прави, дали ще стане лезбийка или али_макбил разпоретина скачаща от мъж на мъж, все тая.

#146778 (ツ) waldorf
Създадено на 07.07.2025 , видяно: 498 пъти.
Baj_boeb

My picture

Грета на младини преди покварата да я обладае?

#146802 (ツ) Delegate
Създадено на 07.07.2025 , видяно: 478 пъти.

Абе, дали синдрома на Аспергер може да даде монголиден вид на лицето, като Даун...

#146806 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 07.07.2025 , видяно: 466 пъти.
Delegate

Абе, дали синдрома на Аспергер може да даде монголиден вид на лицето, като Даун...

Аз май съм аспержа и мезам на циган...

0 1 2

Ей за това КМБ никога няма да бъде напреднала страна
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE