<bgdev />free

Вход Регистрация

Колайдерът забръмча!
0

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

#145733 (ツ) Дърти Хари
Последно редактирано на 20.06.2025 от Дърти Хари, видяно: 610 пъти.
waldorf

Тц, отсвириха ме … не ставам вече, дърт съм

Абе Австралия, намери си нещо в Европа. Чувам, че Германците се оплаквали че нема хора. С тоя глобализъм става все по-трудно да се конкурираш с мангали с надник от пет долара на час. Освен ако не намериш някаква ниша, в момента май е модерно изкуствен интелект, доскоро беше блокчейн и IoT - Internet of Things, там даже има много хляб и в стартъпи ако си склонен към риск.

Даже като се пенсионирам май тва ше ми е колайдера, домашна автоматизация. Дотогава предполагам разните гласови команди ще са с прости Апи-та.

Особенно както одъртява наслението, да командваш телефони, и всичко останало с глас ще е интерсно.

#145734 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 606 пъти.
Дърти Хари

Абе Австралия, намери си нещо в Европа. Чувам, че Германците се оплаквали че нема хора. С тоя глобализъм става все по-трудно да се конкурираш с мангали с надник от пет долара на час. Освен ако не намериш някаква ниша, в момента май е модерно изкуствен интелект, доскоро беше блокчейн и IoT - Internet of Things, там даже има много хляб и в стартъпи ако си склонен към риск.

Даже като се пенсионирам май тва ше ми е колайдера, домашна автоматизация. Дотогава предполагам разните гласови команди ще са с прости Апи-та.

Особенно както одъртява наслението, да командваш телефони, и всичко останало с глас ще е интерсно.

Хахаха, говедото и то като козоеба си мисли, че света ще го чака да се накани да прави колайдър. :)

#145735 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 603 пъти.
|

Хахаха, говедото и то като козоеба си мисли, че света ще го чака да се накани да прави колайдър. :)

Ти като света ли се изживяваш бе маймун?

rofl

Ами ще си бърникам разни джаджи за кеф. Нон профит.

#145736 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 600 пъти.
Дърти Хари

Ти като света ли се изживяваш бе маймун?

rofl

Ами ще си бърникам разни джаджи за кеф. Нон профит.

Аз съм част от света, макар че тези хоум отомейшън идиотщини не ме интересуват. Въпреки, че не прави подобни продукти, имаме група от 7-8 човека, които правят точно Edge AI.

Просто докато тъпаци като теб чуят за нещо, професионалистите вече са с години напред. :)

#145737 (ツ) Дърти Хари
Последно редактирано на 20.06.2025 от Дърти Хари, видяно: 595 пъти.
|

Аз съм част от света, макар че тези хоум отомейшън идиотщини не ме интересуват. Въпреки, че не прави подобни продукти, имаме група от 7-8 човека, които правят точно Edge AI.

Просто докато тъпаци като теб чуят за нещо, професионалистите вече са с години напред. :)

На света един Хан Крум, на тебе на квадрат. Има такива работи като хоби ако не си чувал.

#145738 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 590 пъти.
Дърти Хари

На света един Хан Крум, на тебе на квадрат. Има такива работи като хоби ако не си чувал.

Е, на някои от нас ни плащат да си работим по хобитата. :)

#145739 (ツ) Дърти Хари
Последно редактирано на 20.06.2025 от Дърти Хари, видяно: 588 пъти.
|

Е, на някои от нас ни плащат да си работим по хобитата. :)

Хан Крум на квадрат, сещаш се. Да не кажат после че псувам.

My link

#145740 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 584 пъти.
Дърти Хари

Хан Крум на квадрат, сещаш се. Да не кажат после че псувам.

My link

Thoughts and prayers :)

#145751 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 578 пъти.
|

За разлика от разни изкукали козоеби, аз знам какво мога и какво не мога.

Докато изкукалите козоеби се надяват да спечелят лотарията, докато сменят маслото на репичките.

Можеш да си ропче без амбиции.

#145756 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 567 пъти.
Дон Реба

My picture

имам един дебел за тебе, ковро

#145762 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 564 пъти.
Baj_boeb

имам един дебел за тебе, ковро

Бе тая мяза на дъска, ве... и ти кат козоеба значи... :-(

#145770 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 557 пъти.
Последният акаунт на Единия

Бе тая мяза на дъска, ве... и ти кат козоеба значи... :-(

Макя ти е плоска, сигур затуй не приличаш на човек!

#145771 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 554 пъти.
#145775 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 543 пъти.

Не знам дали съм ропче без амбиции, но определено не съм изтрещял мангал, който халюцинира, че е CEO. :)

#145778 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 541 пъти.
|

Не знам дали съм ропче без амбиции, но определено не съм изтрещял мангал, който халюцинира, че е CEO. :)

Бъзикам се за СЕО, още нямам ропчета.

#145780 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 535 пъти.

Е то и стартъп още няма ама козоеба се беше размечтал как ще го показват по телевизията...

#145790 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 523 пъти.
|

Е то и стартъп още няма ама козоеба се беше размечтал как ще го показват по телевизията...

Лумпене, до последно няма да се разправям, да не давам идеи на паралиите!

#145792 (ツ) Евлампи
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 520 пъти.
Последният акаунт на Единия

Бе тая мяза на дъска, ве... и ти кат козоеба значи... :-(

Ютии vs Млекоцентрали е малко като монтепулчано vs каберне фран.

Висок клас от кое да е е екстра а Рабиняк клас е ужас, но човек от собствената си камбанария (която е фиксиран клас) е неизбежно биаснат съответно харесва дъски като мен или преливащи млекоцентрали като Бимбир.

Неска го майтапих понеже една преливаща мадама дето много я харесва се държи дружелюбно с ИД меринжея :)

#145793 (ツ) Евлампи
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 519 пъти.
Rabin

Лумпене, до последно няма да се разправям, да не давам идеи на паралиите!

Горките паралии, какво ще правят без скъпоценните идеи на трайнобезработните житейски свлачища :)

#145794 (ツ) |
Създадено на 20.06.2025 , видяно: 518 пъти.

Е, мокрите сънища на козоеба как щели да го дават по телевизията като направи колайдъра още си седят. Мисля че в дир.бг бяха...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Колайдерът забръмча!
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE