Мина периода на пресноебството с шокането на клетата Рабинова ряпа, Байо осъзна че доброволно е подписал на еврея да го мачка по най-балъшкия начин - през курветата от алото и ся тиха семейна скука :)
Мина периода на пресноебството с шокането на клетата Рабинова ряпа, Байо осъзна че доброволно е подписал на еврея да го мачка по най-балъшкия начин - през курветата от алото и ся тиха семейна скука :)
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 274 пъти.
РЪБинката требе да си напраи "банда на локалите" - с местните козички от село ще сплашват дъртите съселяни.
Ако некоя козичка иска да влезе в бандата и прилагат теста на негърските банди "sex in" - влиза в бандата кат праи секс с РЪБинката и другите дърти пръчове в бандата.
Човека е с пижамката ся - не го ебавай...
По празници е най-благо бе Рабинка - яко оборот, клиентите ти бичат уважуха че бачкаш, шефовете и те, двоен надник, бонус, а после си бараш кура у понеделник примерно коги сичкото хамстер връти въртележката.
Много е важно си ги пипнеш нещата стратегишки и после леко си цъкаш тактички и жми градо :)
подкрепям, аз като бачках у кабелната винаги земах празничните смени
ти си бачкал в кабеларка? 😶
Е той козоеба толкова е зле напоследък, че дори не е интересно да му се шока ряпата. Все пак, жертвата поне трябва да може да разбере, че е шокан. Горкия реагира само на ключовата дума "козоеб".
У дира още е писал за романтичните кабелски времена
Кур за тебе и кур за евреите, не плачи, че не се връзвам на тролщините ти както рабинката.
Аз ви шокам репата, макя ти разпорена, от мангалски кур да са не отърве!
хехе, позорно пролетарско минало
като ти задумка приклада на вратата можеш ли да извадиш такова?
Ето, козоеба пак потвърждава, че е напълно неадекватен.
Какво е удоволствието на шокаш канчето на дементирал старчок, който дори не знае каква е разликата между реалност и халюцинации?
СМЪРТ ЗА АМЕРИКА КУР ЗА АМЕРИКА ЧУМА ЗА АМЕРИКА АТОМ ЗА АМЕРИКА
СМЪРТ ЗА ИЗРАЕЛ КУР ЗА ИЗРАЕЛ ЧУМА ЗА ИЗРАЕЛ АТОМ ЗА ИЗРАЕЛ
СМЪРТ ЗА АНГЛИЯ КУР ЗА АНГЛИЯ ЧУМА ЗА АНГЛИЯ АТОМ ЗА АНГЛИЯ
СМЪРТ ЗA ЕВРЕОГЕЙСКИЯ СЪЮЗ КУР ЗА ЕВРЕОГЕЙСКИЯ СЪЮЗ ЧУМА ЗА ЕВРЕОГЕЙСКИЯ СЪЮЗ АТОМ ЗА ЕВРЕОГЕЙСКИЯ СЪЮЗ
СМЪРТ ЗА АМЕРИКАНСКИЯ БУМЕР КУР ЗА АМЕРИКАНСКИЯ БУМЕР ЧУМА ЗА АМЕРИКАНСКИЯ БУМЕР АТОМ ЗА АМЕРИКАНСКИЯ БУМЕР
СМЪРТ ЗА ЖИДОВЕТЕ КУР ЗА ЖИДОВЕТЕ ЧУМА ЗА ЖИДОВЕТЕ АТОМ ЗА ЖИДОВЕТЕ
СМЪРТ ЗА НАГЛО-САКСОНЦИТЕ КУР ЗА НАГЛО-САКСОНЦИТЕ ЧУМА ЗА НАГЛО-САКСОНЦИТЕ АТОМ ЗА НАГЛО-САКСОНЦИТЕ