<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...347 348 349 350 351 ...696 697 698 699 700 ...871 872 873 874 875 ...1044 1045 1046 1047 1048

#131147 (ツ) Rabin
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 945 пъти.
Последният акаунт на Единия

РЪБиняк - ходи да се поклониш на шейх Имран Хюсеин кат дойде в Гетото.

И той е РЪБиняк - не вярва в ковида. И не знае нищо - само повтаря пълната истина от Корана.

Ей такива правоверни РЪБиняци ти вкарвам от мюсюлмания, а ти ми ревеш тука.

Не сакаш ли да се напълним с РЪБиняци в Гетото!? rofl

My picture

5 чернокрака да опънат макя ти!

#131148 (ツ) waldorf
Последно редактирано на 09.01.2025 от waldorf, видяно: 943 пъти.
Rabin

5 чернокрака да опънат макя ти!

И що 5? Един не е ли достатъчен?

#131149 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 09.01.2025 от Rabin, видяно: 940 пъти.
waldorf

...

Ко искаш пък ти ве, аз ли ги вкарвам, аз ли ги търпя тия отрепки? Малоумни донори като тебе ги мъкнат! Маките ви ще ви прокълнат, преди да си отидат. После ти ще отидеш същия ден на работа.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png412650 bytes09.01.20251866900c44ebc85c88b28a06e1829c3b690
#131150 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 931 пъти.

Ко искаш ба мръсен РЪБиняк - аз ти вкарвам корАняк софянци в Гетото, а ти си мръсен селянин! >:-(

Они са "корАняци" щото вярват в Корана.

Сите мюсюлмани в Гетото са си корАняци - то па се едно след 500 години са останали истински българи мислиш - спри да верваш на тея мръсни Телеграм канали.

Сички сме корАняци тука. :-)

#131153 (ツ) Rabin
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 916 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ко искаш ба мръсен РЪБиняк - аз ти вкарвам корАняк софянци в Гетото

Като пречукат макя ти, да се сетиш кво си приказвал и правил!

#131154 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 909 пъти.

Ахахахах - шейха е писал книга заедно с Дугин и дугин му е казал:

"Прав си Имране - Рум от Корана е Русия..."

Русороми и русоробчета - слагайте хиджабите! rofl

#131158 (ツ) Rabin
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 891 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ахахахах - шейха е писал книга заедно с Дугин и дугин му е казал:

"Прав си Имране - Рум от Корана е Русия..."

Русороми и русоробчета - слагайте хиджабите! rofl

Кой е русороб тука, освен Жони евентуално? Много не я следя бабешката тема.

#131159 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 09.01.2025 от Последният акаунт на Единия, видяно: 883 пъти.

Аре и аз ще пусна малко руска медия - анализатори спорят дали Зеленски е "демон" или "антихрист". :-(

Едно време и за Цукербърг спореха дали е "робот" или "рептил" - нз, какво установиха. :-(

#131162 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 868 пъти.
Последният акаунт на Единия

Аре и аз ще пусна малко руска медия - анализатори спорят дали Зеленски е "демон" или "антихрист". :-(

Едно време и за Цукербърг спореха дали е "робот" или "рептил" - нз, какво установиха. :-(

Най-обикновено малко гадно жидче е, ама като гоите(добитъка) са тъпи, така ще е.

#131164 (ツ) Дон Реба
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 860 пъти.
Baj_boeb

Най-обикновено малко гадно жидче е, ама като гоите(добитъка) са тъпи, така ще е.

айде и ти като рабина, пък поне да беше отшелник с брада или козар, а то - бачкаш за славата на еврея в корпорация. не става с осъзнаване, с кал под ноктите става.

#131165 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 858 пъти.
Дон Реба

айде и ти като рабина, пък поне да беше отшелник с брада или козар, а то - бачкаш за славата на еврея в корпорация. не става с осъзнаване, с кал под ноктите става.

Една птичка пролет не прави, колкото и кал да си сложи под ноктите.

#131169 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 827 пъти.
#131170 (ツ) Реконструктор
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 825 пъти.
Baj_boeb

ГОСПОД ЗАПАЛИ СОДОМ И ГОМОРА

СЛАВА НА ГОСПОД

КЕФ

Господ си знае работата. Едно е да гледаш разни панелки и бараки в Донбас, съвсем друго е ултраскъпи имения в Малибу, напълни ми се душата.

#131171 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 817 пъти.

Вече има положителни странични ефекти

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1736441115480014.jpg76302 bytes09.01.20251720ed4df9754c8239a9b6695055490d212
#131172 (ツ) bobyb
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 815 пъти.
Реконструктор

КЕФ

Господ си знае работата. Едно е да гледаш разни панелки и бараки в Донбас, съвсем друго е ултраскъпи имения в Малибу, напълни ми се душата.

Злобата на роба. Ма ти си руснак де, вие така сте се родили.

#131173 (ツ) bobyb
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 815 пъти.
Baj_boeb

Вече има положителни странични ефекти

My picture

И ти ли си на опашката?

#131174 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 814 пъти.
bobyb

И ти ли си на опашката?

COPE, SEETHE AND DILATE

#131176 (ツ) Реконструктор
Създадено на 09.01.2025 , видяно: 806 пъти.

BURN BABY, BURN

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png783007 bytes09.01.202517355948dd8d464c59aa2d8c9452b0bbaa2
#131208 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 10.01.2025 , видяно: 770 пъти.
#131209 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 10.01.2025 , видяно: 763 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
1736481795570833.png1168107 bytes10.01.202519676ba24dd24268d69bc5a45ae86185184

0 1 2 3 4 ...347 348 349 350 351 ...696 697 698 699 700 ...871 872 873 874 875 ...1044 1045 1046 1047 1048

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE