Тия тъпанари ни учиха само до Паскал. Дума не е ставало.
Тия тъпанари ни учиха само до Паскал. Дума не е ставало.
то не се учеше в примитивните езиково-програмистки дисциплини, имаше си някаква отделна, забравих името, нещо теоретично беше. разни работи за вертикални памети, атомарни операции, обядващи философи и тн. думата нишка никъде не се споменаваше, помня че когато чух "в НТ има нишки" нищо не ми говореше
Не сме учили такова. Кпд на вишото ми е под 15 %. Дъниха математики, френски, икономика, чертане и съпромат. Как се кримпи кабел ме учи работодателят. Ит специализация мрежи.
Дори системно администриране нямахме нарочен предмет.
Все едно гимназия.
Изреди важните умения дето си научил за да знам с какво никога да не се захващам плс
Учихме архитектура на процесор, от ниво транзистор нагоре. Писахме компилатор.
Аз до средното бях читанка, писна ми, олабих студенцията. Колко да избутам семестъра.
Рабиняк, ти наистина си тежко функционално неграмотен :)
volatile в Цъ не ти дава каквито и да било гаранции в тред-сценарии. Просто казваш на компилатора да не се прави на умен с оптимизации, цъ компилаторите са гениални и много агресивни на оптимизации точно понеже стандарта не гарантира почти нищо.
Цъ не е твоя език, бегай да си играеш с камиончета в пясъчника :)
Кво С бе хамалин девствен, на С последно писах преди 10 г.
То в С не знам да има вградени тредове, изобщо.
Ламби, мангала дори не знае, че в C има ключова дума volatile (той и в Джава сигурно не е знаел, че я има, но това е отделен въпрос).
Но съм сигурен, че в CV-то е писал, че знае C. :)
Нищо вярно, всяко твърдение е лъжа.
Прави ли ти удоволствие да лъжеш по непознати? По-малко некадърен ли се усещаш? Гледам със свиреца имате много общо, търсиш му вниманието. И ти ли мъкнеш кашони?
Стига сте се ебавали с козоеба - има и една хубава черта!
то и в С++ няма, в новите може и да има, но тях не ги броя за език.
Ми, грам не ми дреме. Все едно куче да ме залае.
Козоеб е баща ти, казвали ли са ти, че си аутистче?
У жаварника освен, че има вградени тредове, в последните версии са вкарали и виртуални такива. Не пали нова нишка в ОС, ми закача към вече стартирани, ама не е join4pool utility. Не го броиш за език, викаш...
Свирецът, завалията, реагира на позната нему думичка, volatile, чувал я някъде. Мисли, дека вчера съм я научил. По интервютата първата им работа е да питат за нея, от С насам. Ползвал съм я единствено в embedded, до ден днешен не успяхме да измътим с колегите, зако беше турена там, и защо не работи без нея. Attiny хардуер с WinAVR компилатор чисто С.
Верно погрешно мислех, че е multi thread safe. Като и за тва не става, за ко по дяволите се ползва?
Да не стане накрая аз да си намирам работа, вие да не! Както сте се запуснали... Мразя да съм прав, ама тоя път може да ми хареса.
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 161 пъти.
Нее, никога не си ми казвали, козоебе!
Аз козоеб не съм, ама верно изглеждаш неадекватен. Един от твойте, от Скейла, изглеждаше такъв лумпен. Хич не ми се щеше да ме одобрят баш с него, с идиоти не се сработвам.
LMAO, верно ли изглеждам неадекватен!? Ебасиму!
Мънкаш с тия брекети, изглеждаш като ученичка преди сефте да пусне в дупенцето.
Инак курсовете ти не са лоши като съдържание, за патърните си ги преговарям от тебе, щото е макс. сбито и не е едно и две да ги запомня. Не само от тебе гледам, просто гледам да съм обективен, и на убавото няма да кажа лошо.
Изглеждаш като гледано в саксия зубръченце. Неслучайно даскалицата ти е написала, че си смотан. Аз читанка съм бил, до преди студенцията. Ама като тебе не съм се държал. Приличаш на гей.
Махнаха ми брекетите, бе негър!
акаунт
на
Единия
акаунт
на
Единия, видяно: 120 пъти.
Тамън бех тръгнал да легам да спя, че цела нощ разписвам разни фирми, и ме викнаха да вкарам още един "сириец" в БГето. Ся се връщам, зел още неколко стотин лева.
Едвам гледам, ама ще доразпиша още стотина фирми, гледайки/слушайки тая поредица:
СМЪРТ ЗА БЪЛГАРИЯ! ОЩЕ ИМИГРАНТ!