<bgdev />free

Вход Регистрация

Честита Трета Световна
9

0 1 2 3 4 ...330 331 332 333 334 ...663 664 665 666 667 ...855 856 857 858 859 ...1044 1045 1046 1047 1048

#126674 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 930 пъти.

Добре, де - човека е милиардер ако не бъркам.

Кво го бърка реално кво ще стане в Украйна? Има ли вариант да го линчуват като Мусолини? :-)

Според мен в реалистично лошите случаи, ще си стегне куфарите, ще си земе парите и ще избега в некоя държава в която даже ще може да се показва публично.

Та и да поплаче малко - ще е добре мисля. :-)

#126677 (ツ) Дон Реба
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 924 пъти.
Последният акаунт на Единия

Има ли вариант да го линчуват като Мусолини? :-)

според теб има ли? да загубиш война не е като да загубиш избори

#126678 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 921 пъти.
Дон Реба

според теб има ли? да загубиш война не е като да загубиш избори

Много малък шанс виждам за такова нещо.

Питам дали има "сериозен" вариант да го линчуват.

Ся, ако си остане в Украйна след загубата - да, ама не вервам да е толкоз тъп. И ще е офейкал преди да го напъне тълпата.

#126680 (ツ) Дон Реба
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 916 пъти.

дучето също е линчуван на път с куфари в ръцете

#126682 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 912 пъти.
Дон Реба

дучето също е линчуван на път с куфари в ръцете

Е при него е немало шанс да бега към белите държави.

#126695 (ツ) Дон Реба
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 905 пъти.

при зелката кое е различно?

#126704 (ツ) Реконструктор
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 897 пъти.
Дон Реба

при зелката кое е различно?

Отива на поредното си посещение при западните "съюзници" и повече не се връща.

#126706 (ツ) Дон Реба
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 890 пъти.

ако го направи сега, но ми се струва че ще чака докато нещата станат въпрос на дни

#126707 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 890 пъти.

Тръмпака каза, че чичо му е казал, че някой ден ще взриви Ню Йорк с чанта.

Чакаме! :-)

#126714 (ツ) Реконструктор
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 881 пъти.
Дон Реба

ако го направи сега, но ми се струва че ще чака докато нещата станат въпрос на дни

Ами ще видим, все пак е доста тъп и наистина може да пропусне момента. :-)

#126729 (ツ) Дон Реба
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 855 пъти.

МИД России и МИД Украины должны тесно работать вместе, чтобы противостоять попыткам Трампа остановить войну.

#126734 (ツ) waldorf
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 852 пъти.

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
image.png383462 bytes11.11.2024214db985c217c87ae6802b48acce8e5cf15
#126802 (ツ) waldorf
Създадено на 11.11.2024 , видяно: 836 пъти.
#127054 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 12.11.2024 , видяно: 800 пъти.

да не забравяме

СМЪРТ ЗА АМЕРИКА КУР ЗА АМЕРИКА ЧУМА ЗА АМЕРИКА АТОМ ЗА АМЕРИКА

СМЪРТ ЗА ИЗРАЕЛ КУР ЗА ИЗРАЕЛ ЧУМА ЗА ИЗРАЕЛ АТОМ ЗА ИЗРАЕЛ

СМЪРТ ЗА АНГЛИЯ КУР ЗА АНГЛИЯ ЧУМА ЗА АНГЛИЯ АТОМ ЗА АНГЛИЯ

СМЪРТ ЗА АМЕРИКАНСКИЯ БУМЕР КУР ЗА АМЕРИКАНСКИЯ БУМЕР ЧУМА ЗА АМЕРИКАНСКИЯ БУМЕР АТОМ ЗА АМЕРИКАНСКИЯ БУМЕР

СМЪРТ ЗА ЖИДОВЕТЕ КУР ЗА ЖИДОВЕТЕ ЧУМА ЗА ЖИДОВЕТЕ АТОМ ЗА ЖИДОВЕТЕ

СМЪРТ ЗА НАГЛО-САКСОНЦИТЕ КУР ЗА НАГЛО-САКСОНЦИТЕ ЧУМА ЗА НАГЛО-САКСОНЦИТЕ АТОМ ЗА НАГЛО-САКСОНЦИТЕ

#127077 (ツ) waldorf
Създадено на 12.11.2024 , видяно: 783 пъти.
#127092 (ツ) Дърти Хари
Създадено на 12.11.2024 , видяно: 761 пъти.

Таварищ Трамп гледам назначил Марко Рубио за външен министър. Странно, понеже той се води отявлен русофоб.

#127093 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 12.11.2024 , видяно: 757 пъти.
Дърти Хари

Таварищ Трамп гледам назначил Марко Рубио за външен министър. Странно, понеже той се води отявлен русофоб.

нищо изненадващо. може би ще е изненада за светила като Вацев, Иво Христов и т.н.

#127095 (ツ) Stilgar
Създадено на 12.11.2024 , видяно: 751 пъти.
Дърти Хари

Таварищ Трамп гледам назначил Марко Рубио за външен министър. Странно, понеже той се води отявлен русофоб.

Ако ще преговаряш с Путин няма да назначиш някой негов фен :)

#127101 (ツ) Дон Реба
Създадено на 13.11.2024 , видяно: 737 пъти.
Baj_boeb

нищо изненадващо. може би ще е изненада за светила като Вацев, Иво Христов и т.н.

хахах , да

#127103 (ツ) Дон Реба
Създадено на 13.11.2024 , видяно: 733 пъти.

0 1 2 3 4 ...330 331 332 333 334 ...663 664 665 666 667 ...855 856 857 858 859 ...1044 1045 1046 1047 1048

Честита Трета Световна
9

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE