<bgdev />free

Вход Регистрация

Музикалната тема
7

0 1 2 3 4 ...42 43 44 45 46 ...86 87 88 89 90 ...117 118 119 120 121 ...145 146 147 148 149

#114930 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1269 пъти.

Една класика...

#114955 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1263 пъти.

Тоя Илчовски как ще ни обижда на "резерват", бе!? >:-( Важното е, че спомена, че е "хамерикански"...

Сиганин съм брат, но хамерикански... :-)

Ей, немам търпение да си завърша епилациите и да си сложа татусите кат тоя сиган...

#115050 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1229 пъти.

Оо, ново на El Lirikario! :-)

#115195 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1212 пъти.

Една песен на ДПС! :-)

П.П. И още една... ДПС, ДПС, ДПС...

П.П.П. Ама ми казаха да фъргам за ГЕРБ...

My picture
#115203 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1195 пъти.
Един от многото

П.П.П. Ама ми казаха да фъргам за ГЕРБ...

Сега, когато Пеевски има най-много нужда от тебе. И ти да му обърнеш гръб...

#115204 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1193 пъти.

Нема нужда...

#115213 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1164 пъти.

BIGBUGEX, сетих се за рекламата...

Поправих я! :-)

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
bp1.PNG221104 bytes15.09.2024259ca36c204bd3a336158290d2735664337
#115235 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1141 пъти.

#115796 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 17.09.2024 от Един от многото, видяно: 1110 пъти.

Нема слънце за Гетото... 🎵

#116043 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1089 пъти.
#116144 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1063 пъти.
#116147 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1047 пъти.

#116198 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1030 пъти.

#116318 (ツ) Един от многото
Създадено на 19.09.2024 , видяно: 1010 пъти.

Една от любимите ми български песни! :-)

#116648 (ツ) Един от многото
Създадено на 20.09.2024 , видяно: 985 пъти.

Поздрав за сички негърчета, дет живеят в Гетото и бачкат за бели фирми...

#116892 (ツ) Един от многото
Създадено на 21.09.2024 , видяно: 953 пъти.

И аз като тея от "Ново начало" ще споделя песента на Тъпак! :-)

#117034 (ツ) Един от многото
Създадено на 22.09.2024 , видяно: 933 пъти.

Ей тая песен за кореняк софянците не я бях чувал скоро...

#117161 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 900 пъти.

Немски ряпаджия и коп килер! 😎

РАБИНКА - БЕГИ... ЧЕРНОКРАК! rofl

#117180 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 876 пъти.

Малко детски песнички! 😊

#117182 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 864 пъти.

Ей, още ми държи влага от оная сватба дет 95% от музиката беше българска народна... ИБАХТИ И СЕЛЯНИТЕ! >:-(

А ве Рабинка - тебе как са те излъгали да отидеш на циганска сватба, де има чернокраки!? rofl

Да не са били бели, па да са те излъгали, че са цигане, за да ти се смеят как трепериш и чекаш да свърши... rofl

0 1 2 3 4 ...42 43 44 45 46 ...86 87 88 89 90 ...117 118 119 120 121 ...145 146 147 148 149

Музикалната тема
7

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE