<bgdev />free

Вход Регистрация

Музикалната тема
7

0 1 2 3 4 ...42 43 44 45 46 ...86 87 88 89 90 ...117 118 119 120 121 ...145 146 147 148 149

#114930 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1270 пъти.

Една класика...

#114955 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1264 пъти.

Тоя Илчовски как ще ни обижда на "резерват", бе!? >:-( Важното е, че спомена, че е "хамерикански"...

Сиганин съм брат, но хамерикански... :-)

Ей, немам търпение да си завърша епилациите и да си сложа татусите кат тоя сиган...

#115050 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1230 пъти.

Оо, ново на El Lirikario! :-)

#115195 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1213 пъти.

Една песен на ДПС! :-)

П.П. И още една... ДПС, ДПС, ДПС...

П.П.П. Ама ми казаха да фъргам за ГЕРБ...

My picture
#115203 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1196 пъти.
Един от многото

П.П.П. Ама ми казаха да фъргам за ГЕРБ...

Сега, когато Пеевски има най-много нужда от тебе. И ти да му обърнеш гръб...

#115204 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1194 пъти.

Нема нужда...

#115213 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1165 пъти.

BIGBUGEX, сетих се за рекламата...

Поправих я! :-)

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
bp1.PNG221104 bytes15.09.2024259ca36c204bd3a336158290d2735664337
#115235 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1142 пъти.

#115796 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 17.09.2024 от Един от многото, видяно: 1111 пъти.

Нема слънце за Гетото... 🎵

#116043 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1090 пъти.
#116144 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1064 пъти.
#116147 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1048 пъти.

#116198 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1031 пъти.

#116318 (ツ) Един от многото
Създадено на 19.09.2024 , видяно: 1011 пъти.

Една от любимите ми български песни! :-)

#116648 (ツ) Един от многото
Създадено на 20.09.2024 , видяно: 986 пъти.

Поздрав за сички негърчета, дет живеят в Гетото и бачкат за бели фирми...

#116892 (ツ) Един от многото
Създадено на 21.09.2024 , видяно: 954 пъти.

И аз като тея от "Ново начало" ще споделя песента на Тъпак! :-)

#117034 (ツ) Един от многото
Създадено на 22.09.2024 , видяно: 934 пъти.

Ей тая песен за кореняк софянците не я бях чувал скоро...

#117161 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 901 пъти.

Немски ряпаджия и коп килер! 😎

РАБИНКА - БЕГИ... ЧЕРНОКРАК! rofl

#117180 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 877 пъти.

Малко детски песнички! 😊

#117182 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 865 пъти.

Ей, още ми държи влага от оная сватба дет 95% от музиката беше българска народна... ИБАХТИ И СЕЛЯНИТЕ! >:-(

А ве Рабинка - тебе как са те излъгали да отидеш на циганска сватба, де има чернокраки!? rofl

Да не са били бели, па да са те излъгали, че са цигане, за да ти се смеят как трепериш и чекаш да свърши... rofl

0 1 2 3 4 ...42 43 44 45 46 ...86 87 88 89 90 ...117 118 119 120 121 ...145 146 147 148 149

Музикалната тема
7

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE