<bgdev />free

Вход Регистрация

Музикалната тема
7

0 1 2 3 4 ...42 43 44 45 46 ...86 87 88 89 90 ...117 118 119 120 121 ...145 146 147 148 149

#114930 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1284 пъти.

Една класика...

#114955 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1278 пъти.

Тоя Илчовски как ще ни обижда на "резерват", бе!? >:-( Важното е, че спомена, че е "хамерикански"...

Сиганин съм брат, но хамерикански... :-)

Ей, немам търпение да си завърша епилациите и да си сложа татусите кат тоя сиган...

#115050 (ツ) Един от многото
Създадено на 14.09.2024 , видяно: 1244 пъти.

Оо, ново на El Lirikario! :-)

#115195 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1227 пъти.

Една песен на ДПС! :-)

П.П. И още една... ДПС, ДПС, ДПС...

П.П.П. Ама ми казаха да фъргам за ГЕРБ...

My picture
#115203 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1210 пъти.
Един от многото

П.П.П. Ама ми казаха да фъргам за ГЕРБ...

Сега, когато Пеевски има най-много нужда от тебе. И ти да му обърнеш гръб...

#115204 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1208 пъти.

Нема нужда...

#115213 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1179 пъти.

BIGBUGEX, сетих се за рекламата...

Поправих я! :-)

My picture
Attached files:
FileSizeUploadedDownloadsMD5 hash
bp1.PNG221104 bytes15.09.2024259ca36c204bd3a336158290d2735664337
#115235 (ツ) Един от многото
Създадено на 15.09.2024 , видяно: 1156 пъти.

#115796 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 17.09.2024 от Един от многото, видяно: 1125 пъти.

Нема слънце за Гетото... 🎵

#116043 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1104 пъти.
#116144 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1078 пъти.
#116147 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1062 пъти.

#116198 (ツ) Един от многото
Създадено на 18.09.2024 , видяно: 1045 пъти.

#116318 (ツ) Един от многото
Създадено на 19.09.2024 , видяно: 1025 пъти.

Една от любимите ми български песни! :-)

#116648 (ツ) Един от многото
Създадено на 20.09.2024 , видяно: 1000 пъти.

Поздрав за сички негърчета, дет живеят в Гетото и бачкат за бели фирми...

#116892 (ツ) Един от многото
Създадено на 21.09.2024 , видяно: 968 пъти.

И аз като тея от "Ново начало" ще споделя песента на Тъпак! :-)

#117034 (ツ) Един от многото
Създадено на 22.09.2024 , видяно: 948 пъти.

Ей тая песен за кореняк софянците не я бях чувал скоро...

#117161 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 915 пъти.

Немски ряпаджия и коп килер! 😎

РАБИНКА - БЕГИ... ЧЕРНОКРАК! rofl

#117180 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 891 пъти.

Малко детски песнички! 😊

#117182 (ツ) Един от многото
Създадено на 24.09.2024 , видяно: 879 пъти.

Ей, още ми държи влага от оная сватба дет 95% от музиката беше българска народна... ИБАХТИ И СЕЛЯНИТЕ! >:-(

А ве Рабинка - тебе как са те излъгали да отидеш на циганска сватба, де има чернокраки!? rofl

Да не са били бели, па да са те излъгали, че са цигане, за да ти се смеят как трепериш и чекаш да свърши... rofl

0 1 2 3 4 ...42 43 44 45 46 ...86 87 88 89 90 ...117 118 119 120 121 ...145 146 147 148 149

Музикалната тема
7

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE