<bgdev />free

Вход Регистрация

трол левел 100
0

#110932 (ツ) Дон Реба
Създадено на 12.07.2024 , видяно: 932 пъти.

тия дни няколко пъти суратя ми навря у фийда ей тая страница - оу христо ботев сливен. страницата обаче никак не е скучна, вместо някакви снимки от зубърски състезания по правопис, има предимно видеа с брутални убийства в дивата природа - например лъв изяжда зебърче пред безпомощната му майчица, те от тоя род. коментарите отдолу са чудесни, хиляди бегемами кудкудякат възмутени как може такова нещо. но не може да се отрече че страницата е много образователна, младите будни умове ще са в захлас от толкова много знания, кой е против знанието, кой?

#110935 (ツ) Един от многото
Създадено на 12.07.2024 , видяно: 921 пъти.

Майки християнски срещу дрогата... rofl

#110936 (ツ) Rabin
Създадено на 12.07.2024 , видяно: 912 пъти.

My picture
#110938 (ツ) Rabin
Създадено на 12.07.2024 , видяно: 892 пъти.

По ТНТМ понеже мразя да рисувам, пък ме караха рисунка на асфалт. Бях нарисувал как хайдутин застрелва заптие, и му фръква феса. Имахме и турчета у класа. Другарката не беше много доволна. Недоумявах. Нали ни учеха, че турците са лоши.

#110939 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 12.07.2024 от Един от многото, видяно: 890 пъти.

Мръсен патрЕот...

П.П. Правилната картина е "заптие застрелва хайдук кат Христо Ботев"

#110953 (ツ) waldorf
Създадено на 13.07.2024 , видяно: 849 пъти.
Rabin

По ТНТМ понеже мразя да рисувам, пък ме караха рисунка на асфалт. Бях нарисувал как хайдутин застрелва заптие, и му фръква феса. Имахме и турчета у класа. Другарката не беше много доволна. Недоумявах. Нали ни учеха, че турците са лоши.

Е, е, е ... доказателство, че още от дете си неразбирач и неможач 😂

#110954 (ツ) Дон Реба
Последно редактирано на 13.07.2024 от Дон Реба, видяно: 846 пъти.

другарката е била недоволна, но турчетата едва ли. като бях малък с един приятел турчин навиваме чорап като чалма, слагаме го на една кръстачка и го целим с макет на хайдушка кремъклийка, стрелящ с топчета. идва си баща ми , скара ни се и взе чифтето. ние подхилквайки се продължихме играта, но не разбрахме що ни се скара баща ми, чак после като го чух да разправя случката на майка ми проумях - притеснил се че с друг турчин стреляме по чучело на турчин. това ме успокои, щото аз си мислех че наистина сме направили нещо лошо, а то било дреболия.

#110957 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 13.07.2024 от Rabin, видяно: 833 пъти.
palavrov
Rabin

По ТНТМ понеже мразя да рисувам, пък ме караха рисунка на асфалт. Бях нарисувал как хайдутин застрелва заптие, и му фръква феса. Имахме и турчета у класа. Другарката не беше много доволна. Недоумявах. Нали ни учеха, че турците са лоши.

Е, е, е ... доказателство, че още от дете си неразбирач и неможач 😂

Изкуства да ме карат винаги съм ненавиждал. В 5-ти кл. им занесох прилично работещ средновълнов приемник, ловеше откъм 3000 км. станции. Ел. магнитна положителна обр. връзка, до ден днешен нямам обяснение що не се самовъзбужда постоянно. Те ме занимават да рисувам и пея. И строева подготовка имаше от 1-ви кл. още. Хитлер-юген.

My picture
#111301 (ツ) Един от многото
Създадено на 17.07.2024 , видяно: 761 пъти.

Намерих си нов rolemodel:

Olima Omega е гоуем... разглежда дебилщината на съвременното общество и можем да се информираме за новостите! :-)

#111302 (ツ) Един от многото
Създадено на 17.07.2024 , видяно: 760 пъти.

Ахахахах - тоя е велик! rofl

#111329 (ツ) Евлампи
Създадено на 17.07.2024 , видяно: 737 пъти.
Един от многото

Намерих си нов rolemodel:

Некой път моеш да споделиш нещо НЕОБИЧАЙНО от ежедневието си за разнообразие :)

#111332 (ツ) Един от многото
Създадено на 17.07.2024 , видяно: 731 пъти.
Евлампи
Един от многото

Намерих си нов rolemodel:

Некой път моеш да споделиш нещо НЕОБИЧАЙНО от ежедневието си за разнообразие :)

Играя Doom 3 гол.

#111338 (ツ) Евлампи
Създадено на 17.07.2024 , видяно: 724 пъти.
Един от многото

Играя Doom 3 гол.

Кое от НЕОБИЧАЙНО не разбираш :)

#111343 (ツ) Един от многото
Създадено на 17.07.2024 , видяно: 709 пъти.
Евлампи
Един от многото

Играя Doom 3 гол.

Кое от НЕОБИЧАЙНО не разбираш :)

Не разбирам... понякога докато играя Doom 3 гол се барам за пацата...

#111360 (ツ) synergie
Създадено на 18.07.2024 , видяно: 682 пъти.
Един от многото
Евлампи
Един от многото

Играя Doom 3 гол.

Кое от НЕОБИЧАЙНО не разбираш :)

Не разбирам... понякога докато играя Doom 3 гол се барам за пацата...

Само понякога? Наистина необичайно

трол левел 100
0

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE