Неска гледах малко дебати и здраво ме хвана параноята. Путя е на всеки
километър и спасение няма. Излиза един евроатлантик и вика "вий докарахте путин тука, само
руска газ купувате". Излиза друг евроатлантик и вика "не, вий пробихте
службите и докарахте путин". Излиза трети евроатлантик - "ако не изберем
правителство сега, утре тука идва путин".
Ама имаше един там прилича малко на брадясал пиян клошар, даде добър довод. Защо аджеба академика Денков се тръшкаше че ще подаде оставка, ако махнат дерогацията?
Много добър въпрос. Спомням си го тоя момент и още тогава много се чудех.
Козоебец е който е мандръсал макя ти проста, и ти си тъп, щото още не вдяна. 10 пъти го казах. За шапкар не се гласува, боклуци са, заради Ивелин го подкрепих. Щото не е бюджетен кърлеж.
@Гол свирецо, мия си зъбите и си мисля. Да пуснем един DMS да ти съберем пари да изкараш шофьорски курс? Бабите имат по някоя кола ква да е, да не си умреш такъв девствен.
Последно редактирано на 04.07.2024 от Единотмногото, видяно: 378 пъти.
Заеби Рабинка - Доган се припокрива на 100% с проф. Иво Христов:
"Никой друг не ни е виновен! Все чакаме външен спасител и месия! Левски изрично е искал сами да се освободим, а не с помощ от Русия. Ние сме периферията на Света! Тука си мислим, че сме правоверни, а все некой друг ни е грешен! Това мислене има логика, щото е бягство от отговорност!"
Значи (R) Dogan в Турция може да е запазената марка Доган, ама Ахмет Доган е (R) Иво Христов.
Koзоеб е който по погрешка направи макя ти непразна.
Аз теле-визия не геедам от много години. В София си закачих ефирна да имам нещо там, при липса на нет. В Туче и приемник и антена имам, няма кой да ми ги закачи. Като отида на гости и мрънкям да спират звука, вечер като замезваме само тоалетни, мизерии, памперси и апчита за пърдене рекламират.
Няма по-тъпо животно от вазе, белокракия роб, макя ви проста!
Последно редактирано на 04.07.2024 от Rabin, видяно: 290 пъти.
Няма по-тъпо животно от вазе, белокракия роб, макя ви проста!
Кой гласува за подмолника, да напомня!?
Аа, ама ти си гласувал за Ебелин... ТО НЕ Е СЪЩОТО!
Виж, логореик...
Кълвеш ме, именно щото гласувал за ГЕРБ и ДПС, които ти откровено подкрепяш.
Идея си нямаш колко мразя военните порядки, и изобщо принудата у всякаквата ѝ фОрма. Ама си кух на гъдулка, и няма сми да ти обяснявам. Зарад тях учих редовно и турбо мизерствахме с момата, зарад тях седях почти 2 г. без работа, зарад тях ходих у концлагер, пак зарад тях излязох у цивилизацията като индианец.
Подкрепих го, щото каза, дека няма да връща казарми и прогресивни данъци. С идеята ми, че някой ги финансира дебело, да плащат по 15 бона на посещение в НДК, обиколиха повечето КМБ и дори в чужбина ходиха. И за ФАЩ се гласиха. Потрошени са 6 цифрени суми, и не ми е убягвал въпросът КОЙ ги финансира.
Дори подозирам, че всичко това е режисиран цирк. Да им осигурят мнозинство, да се изперат, и другия път Ивелин да им осигури същото. И тъй до безкрай.
добре че си нямаме зеленски, иначе и за него щеше да гласува. зеленски е либертарянец, не просто обещава лична свобода и да махне данъците, ами искрено го вярва. но тая свобода която обещава трябва все пак да се брани, затова затвори границите и праща свободното население насила в окопите, за негово добро, също и вдигна данъците, временно, пак за свободата. рабиняка щяшя да избере зелката с две ръце
добре че си нямаме зеленски, иначе и за него щеше да гласува. зеленски е либертарянец, не просто обещава лична свобода и да махне данъците, ами искрено го вярва. но тая свобода която обещава трябва все пак да се брани, затова затвори границите и праща свободното население насила в окопите, за негово добро, също и вдигна данъците, временно, пак за свободата. рабиняка щяшя да избере зелката с две ръце
Зеленски е откровен фашист. Ти кат си лейка - не го екстраполирай на останалите. Вж. предното ми мнение за фуражките.
никакъв фашист не е, ползва фашистите за пушечно месо, това не го прави фашист дори може да се каже унищожил е повече фашисти от мосад. преди изборите беше перфектен за шарани като тебе, а и много по-разумни хора му се вързаха
Последно редактирано на 04.07.2024 от Rabin, видяно: 273 пъти.
Зеленски е откровен фашист.
никакъв фашист не е, ползва фашистите за пушечно месо, това не го прави фашист дори може да се каже унищожил е повече фашисти от мосад. преди изборите беше перфектен за шарани като тебе, а и много по-разумни хора му се вързаха
Слоновъд, спри да разсъждаваш - аз къв съм и кво съм щял да направя. Това, че не съм като тебе - не значи, че е квото ти си мислиш.
Пенсиите при Зеленски преди войната бяха нещо м/у 25 и 50 USD. Бабите да оцеляват както намерят за добре. Живял съм с украинка, имам идея каква мизерия е там.