<bgdev />free

Вход Регистрация

Музикалната тема
7

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...76 77 78 79 80 ...112 113 114 115 116 ...145 146 147 148 149

#108506 (ツ) Един от многото
Създадено на 06.06.2024 , видяно: 1201 пъти.

#108559 (ツ) Един от многото
Създадено на 07.06.2024 , видяно: 1183 пъти.

Сетих се за тая песен - тематична. Война, лето, дъждец... целувате слоновете и на влака! rofl

Тая е по-яка версия! :-)

#108625 (ツ) Един от многото
Създадено на 07.06.2024 , видяно: 1168 пъти.

Аре малко народно...

#108638 (ツ) Един от многото
Създадено на 07.06.2024 , видяно: 1164 пъти.

Една песен за Украйна! 🎵 Черна Бандера!

#108730 (ツ) Един от многото
Създадено на 08.06.2024 , видяно: 1138 пъти.

Рабинка - пак да ти напомня, да не идваш повече към София и конкретно към моя квартал Овча Купел! :-)

#108738 (ツ) Rabin
Създадено на 08.06.2024 , видяно: 1113 пъти.
Един от многото

Рабинка - пак да ти напомня, да не идваш повече към София и конкретно към моя квартал Овча Купел! :-)

Ще ме спреш да си ходя в нас си?

Боко едно време насериозно беше подкарал идеята за връщане на жителството.

#108739 (ツ) Един от многото
Създадено на 08.06.2024 , видяно: 1102 пъти.
Rabin
Един от многото

Рабинка - пак да ти напомня, да не идваш повече към София и конкретно към моя квартал Овча Купел! :-)

Ще ме спреш да си ходя в нас си?

Боко едно време насериозно беше подкарал идеята за връщане на жителството.

Не бе - не идвай, щото е "градът на чернокраките"... София де Жанейро

#108844 (ツ) Един от многото
Създадено на 10.06.2024 , видяно: 1070 пъти.

palavrov, да не кажеш, че пускам само сиганско...

#108849 (ツ) waldorf
Създадено на 10.06.2024 , видяно: 1055 пъти.

Вехто ... скоро му извъртях цялата дискография на Браян Адамс ... снощи в някво сериалче се заслушах пък в R.E.M. и се присетих, че не съм ги въртял от много време ... последно време все бруталии слушам.

#108860 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 10.06.2024 от Един от многото, видяно: 1040 пъти.

Честито - ДПС 2-ра политическа сила в Гетото и първа в чужбина. Догодина нека да е първа в Гетото.

А София ще е...

Gangstas live, and gangstas die

Gangstas form a gang and the gang multiply

Gangstas give a fuck, a G don't ask why

Gangstas don't snitch, and gangstas don't cry

Gangstas boogie, gangstas don't dance

Gangsta pull the strap out yo' pants and blast

Gangstas don't run and gangstas don't hide

I'm a gangsta-ass nigga from the sick Southside

That's how I know exactly what a gangsta do

You love the gangsta shit, ain't you a gangsta too?

Then C-Walk, homie!

П.П. Ся ако се изпека на чернилка туй лето - зимата си зимам синя шапка и синя бандана и ще си данся по улиците по тениска кат тоя негър. 😎 Особенно ако ДПС са новите управляващи!

#108861 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 10.06.2024 от Един от многото, видяно: 1035 пъти.

Но Рабинка - недей да плачеш, щото И ТИ СИ ОВЦА КАТО НАС!

А Сарафа си го каза...

2012 - кючека вече не е на мода.

2013 - по улиците фалшива дрога.

София де Жанейро - градът на Бога.

2015 - да се моля повече не мога.

След това продължавам да живея и на всичко с глас да се смея.

#108862 (ツ) Един от многото
Създадено на 10.06.2024 , видяно: 1029 пъти.

#108870 (ツ) Един от многото
Създадено на 10.06.2024 , видяно: 1012 пъти.

"Българин е, той е българин - може да гласува, обаче го мързи!" 🎵

#108874 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 10.06.2024 от Един от многото, видяно: 1000 пъти.

"In our days, things changed

Everyone's ashamed to the youth cuz the truth looks strange

And for me it's reversed, we left them a world that's cursed, and it hurts"

Да го духат младите българчета, дето ще ги плющят циганчетата... :-(

Тъпака много добре си е чаткал нещата...

Tell me do you see that old lady aint it sad

Living out a bag, but she's glad for the little things she has

And over there there's a lady, crack got her crazy

Guess who's giving birth to a baby

I don't trip and let it fade me, from outta the frying pan

We jump into another form of slavery

#108875 (ツ) Един от многото
Създадено на 10.06.2024 , видяно: 977 пъти.

И се пак - честито на ДПС, с една хубава турска песен! :-)

#108913 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 11.06.2024 , видяно: 945 пъти.

#108928 (ツ) Един от многото
Създадено на 11.06.2024 , видяно: 930 пъти.

#109009 (ツ) Един от многото
Създадено на 12.06.2024 , видяно: 901 пъти.

Турците:

"It takes a nation of Bulgarians to hold us back!"

За щастие...

"В тая държава - ВСИЧКО Е ПРОСТИТУЦИЯ!" 🎵

#109013 (ツ) Един от многото
Създадено на 12.06.2024 , видяно: 894 пъти.

Поздрав за Рабиняка! rofl

#109017 (ツ) Един от многото
Създадено на 12.06.2024 , видяно: 889 пъти.

Славиту се раздава. Нова песен! rofl

0 1 2 3 4 ...37 38 39 40 41 ...76 77 78 79 80 ...112 113 114 115 116 ...145 146 147 148 149

Музикалната тема
7

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE