<bgdev />free

Вход Регистрация

Музикалната тема
7

0 1 2 3 4 ...36 37 38 39 40 ...74 75 76 77 78 ...111 112 113 114 115 ...145 146 147 148 149

#105760 (ツ) Един от многото
Създадено на 09.05.2024 , видяно: 1419 пъти.

Ахахахах - бати феновете. Брутална рападжийница, а и клипа кърти... rofl

#105890 (ツ) Един от многото
Създадено на 11.05.2024 , видяно: 1381 пъти.

Малко български фолклор - обичайте културата и традицията, ей мангали! >:-(

#105911 (ツ) Един от многото
Създадено на 11.05.2024 , видяно: 1369 пъти.

Ех, как да не се радваме на хубавото българско, бе!? :-D

#106443 (ツ) Един от многото
Създадено на 17.05.2024 , видяно: 1289 пъти.

Малко негърско! :-) Луис Армстронг пее кво е видял като е стъпил на Луната през 1967.

#106450 (ツ) Rabin
Създадено на 17.05.2024 , видяно: 1283 пъти.

#106564 (ツ) Pek çok kişiden biri
Създадено на 19.05.2024 , видяно: 1247 пъти.

#106943 (ツ) Един от многото
Създадено на 25.05.2024 , видяно: 1169 пъти.

Некой се оплака, че съм спрел чалгата.

На ви бе!

#106948 (ツ) Rabin
Създадено на 25.05.2024 , видяно: 1156 пъти.

#107130 (ツ) Един от многото
Създадено на 28.05.2024 , видяно: 1108 пъти.

Да разнообразим малко стила! :-)

#107137 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 28.05.2024 от Един от многото, видяно: 1098 пъти.

А бе става си Гетото стига да не ни пратят на руския фронт.

Може да си направя живота кат Tommy Vercetti от Vice City - да си преподавам + един пасивен доход и по-натам да си зема имотче в Бургас и да си плескам коври на поразия. 😎

Требва да видя даже туй лето - може да направя едно море с едни авери, ама по некое време може да отида за една седмица сам на хотелче с басейнче в Бургас и секи ден да си викам по 1 или повече коври. Кат след лекцията за DEV.BG дет водих в Бургас и си викнах 3, една след друга. 😍

Не вервам да отидат повече от 5k лв.

Повече от седмица обаче ще ми писне сигурно... 🤔

П.П. А и имат оферти - само днес свирка 🦋 и секс 15 минути 60 лева ❤️ rofl

Евала - бързо момиче. И аз съм фен на бързите работи. Правиш си кефа и не ти пука за пичката. Кат бех в Бургас, едната я свърших попогрешка, но не това беше основното...

#107140 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 28.05.2024 , видяно: 1079 пъти.
Един от многото

Кат бех в Бургас, едната я свърших попогрешка, но не това беше основното...

бре, бре, голям си, бе !

#107141 (ツ) Един от многото
Създадено на 28.05.2024 , видяно: 1074 пъти.
Baj_boeb
Един от многото

Кат бех в Бургас, едната я свърших попогрешка, но не това беше основното...

бре, бре, голям си, бе !

Лабав съм бе, не ме базикай ся... още татусите не съм си сложил... :-(

И най-лошото - дори да си сложа татуси, злата и да си зема незаконни оръжия... никога нема да стана негър... :'-(

Шапка идиотка поне си купих! :-)

#107143 (ツ) Един от многото
Създадено на 28.05.2024 , видяно: 1063 пъти.

Евала на чернокраките - да идват повече... my niggas! И да водят негърки! 😍

А Рабиняците да си ходят! >:-(

#107374 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 30.05.2024 от Един от многото, видяно: 1033 пъти.

Четох неква тема "против чалгата" и некъв баща вика, че слушал само песни от 80-те и 90-те, щото са "вечни", а модерните песни "никой немало да ги помни".

Аре бе - ей един спомен, от преди 10 години.

И дискотека Бум! rofl

"Там сядам ти еби се мила във комина го буутаам ти бягаи че ше онинирам върхо шинел аз дал сам пример еи във дискотека помпам изчакаи го че пада ..." 🎵

#107401 (ツ) Един от многото
Последно редактирано на 30.05.2024 от Един от многото, видяно: 1014 пъти.

Daft Punk - the best! 😎

Даже участваха лично в Tron: Legacy! Real Gs! :-)

#107532 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 31.05.2024 , видяно: 991 пъти.

#107988 (ツ) BIGBUGEX
Създадено на 03.06.2024 , видяно: 947 пъти.

#108013 (ツ) waldorf
Създадено на 03.06.2024 , видяно: 937 пъти.

Ред Хот са избухнали тия дни ... освежили са си клиповете от 80-те:

#108017 (ツ) Един от многото
Създадено на 03.06.2024 , видяно: 928 пъти.

И Видео Лазар се раздават... кючек цигански пирати - поздрав за Краси Поршето!

Поздрав и за Иван Липата!

#108021 (ツ) Един от многото
Създадено на 03.06.2024 , видяно: 911 пъти.

Една любима песен... скоро ще я видим на живо, след изборите - кат ни строят за Украйна! :'-(

0 1 2 3 4 ...36 37 38 39 40 ...74 75 76 77 78 ...111 112 113 114 115 ...145 146 147 148 149

Музикалната тема
7

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE