<bgdev />free

Вход Регистрация

Музикалната тема
7

0 1 2 3 4 ...34 35 36 37 38 ...71 72 73 74 75 ...109 110 111 112 113 ...145 146 147 148 149

#103217 (ツ) Един от многото
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 1000 пъти.

Ее осрали сте темата пак с анти-български песни. Макя ви гяурска. >:-(

Ей ви една хубава песничка да ви напомня:

ЗА ВСЕКИ УМРЯЛ БЪЛГАРИН СЕ РАЖДА ПО 1 ЦИГАНЧЕ... ПОНЯКОГА ПО 2! :-)

#103220 (ツ) Един от многото
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 999 пъти.

Аре още циганско! :-)

#103221 (ツ) Един от многото
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 993 пъти.

Ае - тоя негър още е жив и праи песни. :-)

Ама ся пее кат човек дет са му спрели отпуската. Друго си беше едно време га му требваха пари:

#103222 (ツ) Един от многото
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 984 пъти.

Есента-зимата кат си зема ново контрактче за 10+k ще съм тъй:

Хейтърите да го духат!

#103223 (ツ) Един от многото
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 977 пъти.

Ей, кат бех малък исках да стана циганин кат Lil Wayne. Ама подозирам, че западняците нема ме наемат повече въпреки великата си "толерантност".

Но нема да спра да си търся пичка кат Lil Kim:

Или Lil Mama:

#103225 (ツ) Един от многото
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 971 пъти.

Тц, тц - Lil Mama е на 34, та и тя е почнала да се разваля. :-(

My picture

А едно време си беше топ:

#103228 (ツ) Един от многото
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 960 пъти.

Е не мое без турско - кви българи сме иначе!? :-)

#103230 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 955 пъти.

Пусни и 10-ти пост, че да не може да се зареди страницата.

#103235 (ツ) Baj_boeb
Последно редактирано на 06.04.2024 от Baj_boeb, видяно: 954 пъти.
Един от многото

Есента-зимата кат си зема ново контрактче за 10+k ще съм тъй:

Хейтърите да го духат!

Който ползва ауто-тюн да го духа !!! Само в еврейския ад наречен нашето съвремие може този да е певец - тоя не може да пее без компютъра бееее.

#103238 (ツ) Baj_boeb
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 954 пъти.

Ей, кат бех малък исках да стана циганин кат Lil Wayne. Ама подозирам, че западняците нема ме наемат повече въпреки великата си "толерантност".

Що няма да те пуснат ?

Всичките тези "песни" дето ги пусна са гавра както с музиката, така и с гоите, които се предполага да ги слушат, еврейска гавра.

#103288 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 940 пъти.

Да изчистя аурата на музикалната тема

#103289 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

#103290 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

#103291 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

#103292 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

#103293 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

#103294 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

#103295 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

#103296 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

#103297 (ツ) Стуйо
Създадено на 06.04.2024 , видяно: 934 пъти.

0 1 2 3 4 ...34 35 36 37 38 ...71 72 73 74 75 ...109 110 111 112 113 ...145 146 147 148 149

Музикалната тема
7

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE