<bgdev />free

Вход Регистрация

Линкове 2.0
1

0 1 2 3 4 ...22 23 24 25 26 ...47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

#179726 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 217 пъти.
Евлампи

Like in ski resort full of husbands hunting for girls and girls hunting for husbands, the situation is not as symmetrical as it may seem :)

Сбъркал съм - 70 мелеона се правели...

Бе туй е ясно Ламбе - некои обират топа продажби... други не...

Ама мисля, че ако се задържа в тая вълна за около 5 годинки и публикувам некви неща - ще избутам некак си...

Нещем 100 000 на месец... 1 000 ми стигат, а мисля, че туй със 60 книжлета по 150 страници е възможно...

А за човек качил 10 000 клипа в YouTube - 60 книжлета са постижими... :-)

#179728 (ツ) Евлампи
Създадено на 19.06.2026 , видяно: 211 пъти.
Последният акаунт на Единия

Бе туй е ясно Ламбе - некои обират топа продажби... други не...

Ама мисля, че ако се задържа в тая вълна за около 5 годинки и публикувам некви неща - ще избутам некак си...

Нещем 100 000 на месец... 1 000 ми стигат, а мисля, че туй със 60 книжлета по 150 страници е възможно...

А за човек качил 10 000 клипа в YouTube - 60 книжлета са постижими... :-)

Моят идеал за таблетски софт беше нещо такова - леко продажбички под радара, без растежи и 'успехи' - жъга жъга, цъка цъка и си си някъв тарикат дето има всичко важно на света но по-важното - НЯМА нищо излишно :)

Мада Нейча по принцип НЕ пречи на тоя род схеми, ако можеш - евала - жъгай :)

#179748 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 190 пъти.
Евлампи

Моят идеал за таблетски софт беше нещо такова - леко продажбички под радара, без растежи и 'успехи' - жъга жъга, цъка цъка и си си някъв тарикат дето има всичко важно на света но по-важното - НЯМА нищо излишно :)

Мада Нейча по принцип НЕ пречи на тоя род схеми, ако можеш - евала - жъгай :)

Еми ей сега си купих KDP Academy пакет "Автор" на ей този българин - хем да му помогна, хем да науча нещо. :-) Па да видим...

#179750 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 20.06.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 184 пъти.

Но едно нещо вече научих кат гледах тея видеота...

Да продаваш книги в България е като да продаваш къси гащи в Сибир или дъждобрани в Сахара...

Аре тея вещи - местни може и да успеят да ги използват за нещо, та може да ги купят, ама книги да продаваш на мангало-населението в България - те не могат да четат, бе... можи би за тоалетна хартия могат да ги ползват... 🤔

П.П. Как беше лафа:

"First rule of fishing: Fish where the fish are!"

#179752 (ツ) Дон Реба
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 171 пъти.

всичко е така единка, но кой казал че трябва да продаваш? ясно е че няма да продаваш никътде, нито в гяурия, нито в джендърленд. ако пишеш на гяурски без надежда че ще продаваш, има макар и минимален но все пак ненулев шанс да се получи добре и ад имаш 100тина фена, докато пишейки на джендърски шанса ти е чиста нула

#179753 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 168 пъти.
Дон Реба

всичко е така единка, но кой казал че трябва да продаваш? ясно е че няма да продаваш никътде, нито в гяурия, нито в джендърленд. ако пишеш на гяурски без надежда че ще продаваш, има макар и минимален но все пак ненулев шанс да се получи добре и ад имаш 100тина фена, докато пишейки на джендърски шанса ти е чиста нула

Кое ти е ясно бе Реба, бе - на тебе сичко ти е ясно по дефиниция...

А и туй дето ще го продавам има доста малко буквички по принцип...

Заеби - гледай как Гетото се разпада. Как ни дадоха водите на Израел, магистралите на Турция на концесия и т.н. и не ме мисли баш мене.

Ганя-гяур не може да чете - ше го ограбят и може после и да го наебат (туй за което страшно много се радваш, че се случва назапад, а тука - не)... rofl

#179781 (ツ) Rabin
Последно редактирано на 20.06.2026 от Rabin, видяно: 148 пъти.

Постепенно вкарват закон, дето докладва на НАП ВСЯКА една транзакция, фактура, наличностите в склада, конрагенти и т.н. Първо за големите Корпорации, после за средните, после на вас в гъза. Месечно софтуерът трябва да докладва на сървърите на НАП, едни грамадни стотици мегабайтови файлове.

Като сте ропчета ще ви осеменява всеки пореден спасител. Шапкара не е имал бизнес, винаги е работил бюджетен кърлеж. На ви сега!

Ше ми печелиш от книжки кога рипне дедовия! Тая шапкарска сган ще удуши всичко, де рипа. Искахте евро и шаренко - на ви сега прогресивен данък. 70 % ти прибира чантаджията, че да направи още 30% раздуване на щата, с което да оправдае въвеждането на новия стандарт дето им репортваш. Накрая всички гасим лампите, и паразитът умира след донора си.

Ще ви мандръсат докато мърдате! Aз ви казах, че мозък под фуражка не вирее.

#179830 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 20.06.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 113 пъти.
Rabin

Постепенно вкарват закон, дето докладва на НАП ВСЯКА една транзакция, фактура, наличностите в склада, конрагенти и т.н. Първо за големите Корпорации, после за средните, после на вас в гъза. Месечно софтуерът трябва да докладва на сървърите на НАП, едни грамадни стотици мегабайтови файлове.

Като сте ропчета ще ви осеменява всеки пореден спасител. Шапкара не е имал бизнес, винаги е работил бюджетен кърлеж. На ви сега!

Ше ми печелиш от книжки кога рипне дедовия! Тая шапкарска сган ще удуши всичко, де рипа. Искахте евро и шаренко - на ви сега прогресивен данък. 70 % ти прибира чантаджията, че да направи още 30% раздуване на щата, с което да оправдае въвеждането на новия стандарт дето им репортваш. Накрая всички гасим лампите, и паразитът умира след донора си.

Ще ви мандръсат докато мърдате! Aз ви казах, че мозък под фуражка не вирее.

Стига мрънка бе Вагиняк сплескан! >:-(

Ти не се интересуваш и не се радваш, че намаляват гяурчетата... аз пък не се интересувам от твоя рогоносец еле па, че Гяурия се разпада и частите се дават на концесия! >:-(

Да те шибат бе Вагино, да мрете гяурски боклуци, да се даде цела Гяурия на концесия! >:-(

И ще си споделям данни за намаляващия гяурец, щото трябва да се изчисти тая Територия от боклуци! :-)

И да си останат само арни циганки тука! 😍

#179832 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 99 пъти.
Последният акаунт на Единия

Стига мрънка бе Вагиняк сплескан! >:-(

Ти не се интересуваш и не се радваш, че намаляват гяурчетата... аз пък не се интересувам от твоя рогоносец еле па, че Гяурия се разпада и частите се дават на концесия! >:-(

Да те шибат бе Вагино, да мрете гяурски боклуци, да се даде цела Гяурия на концесия! >:-(

И ще си споделям данни за намаляващия гяурец, щото трябва да се изчисти тая Територия от боклуци! :-)

И да си останат само арни циганки тука! 😍

Ти си гяур, ще мреш в мъки!

#179834 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 91 пъти.
Rabin

Ти си гяур, ще мреш в мъки!

Ако остана в Гяурия - ДА! :-(

#179838 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 80 пъти.
Последният акаунт на Единия

Ако остана в Гяурия - ДА! :-(

Kaто те гледам те мързи да слезеш до центъра на селото.

#179842 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 73 пъти.
Rabin

Kaто те гледам те мързи да слезеш до центъра на селото.

Утре ше ходя на село бе - а ся гледам яко уроци за Amazon KDP... мислех да ги почвам, ама и автора каза, първо да се изгледат и тогава да се работи по тях.

Оная задача React, Node.js, Azure и Shopify реших да не я правя - и други интервюта имам, та тея пичове да се ебат в гъзето... :-)

#179843 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 64 пъти.
Последният акаунт на Единия

Утре ше ходя на село бе - а ся гледам яко уроци за Amazon KDP... мислех да ги почвам, ама и автора каза, първо да се изгледат и тогава да се работи по тях.

Оная задача React, Node.js, Azure и Shopify реших да не я правя - и други интервюта имам, та тея пичове да се ебат в гъзето... :-)

Чакай, още не си почнал. Като направиш 10 такива задачи, и не те викнат и на едно интервю. В момента е касапница за ЕВТИНИ роби.

#179848 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 55 пъти.
Rabin

Чакай, още не си почнал. Като направиш 10 такива задачи, и не те викнат и на едно интервю. В момента е касапница за ЕВТИНИ роби.

Боли ме фара негър - токувиж си почна преподавателче в Софийския на €1100 на месец и си шибам книжки в Amazon-а.

Ей на тоя му гледам курсчето сега - българин е, ама се е писал в Amazon KDP кат некъв англо-саксонец, че да не го разпознават, че е гяурин.

Дава пример с неква книжка с BSR 964994, което като го въведеш в Amazon Book Sales Calculator дава, че прави 5 продажби на месец.

Аз с дълеч по прости книжки ще се пробвам и вчера си разписах едно без-кръчмарско Excel-че, де ми показва, че ако за 5 годинки снеса 60 книжки с BSR < 1 000 000 ще си докарам $1000, а силно подценяваш способността ми да генерирам простотия. :-)

Се пак съм качил 10 000+ народни песни в YouTube у време оно... мога да генерирам 60 книжки за 5 години... :-)

#179852 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 50 пъти.

А не ми требват пари, Вагинка освен за оцеляване...

В Гетото семейство и деца АБСОЛЮТНО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЯМА ДА ИМАМ! >:-( Ако некой ден се спася в чужбина - МОЖЕ! :-)

Стига ми да си стигна неква елементарна финансова независимост и да излеза от тоя rat race на 9-те мелеона мишлета...

И да си пиша поредицата ужаси, дето ме вълнува и кефи...

#179855 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 46 пъти.
Последният акаунт на Единия

А не ми требват пари, Вагинка освен за оцеляване...

В Гетото семейство и деца АБСОЛЮТНО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЯМА ДА ИМАМ! >:-( Ако некой ден се спася в чужбина - МОЖЕ! :-)

Стига ми да си стигна неква елементарна финансова независимост и да излеза от тоя rat race на 9-те мелеона мишлета...

И да си пиша поредицата ужаси, дето ме вълнува и кефи...

Вече и у Германия няма живот, Евгени... Ората се връщат от Берлин право на село. Както направих аз, преди години. Тия дни па се прибирам на Туче.

Срахте на люлката на цивилизацията. Мада Нейча не търпи простотия след простотия, безнаказано. В Германия ги колят и газят повече от тука.

#179857 (ツ) Последният акаунт на Единия
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 41 пъти.
Rabin

Вече и у Германия няма живот, Евгени... Ората се връщат от Берлин право на село. Както направих аз, преди години. Тия дни па се прибирам на Туче.

Срахте на люлката на цивилизацията. Мада Нейча не търпи простотия след простотия, безнаказано. В Германия ги колят и газят повече от тука.

Бъркаш се Вагинка...

Колко да са се върнали от Берлин у село па!? rofl

А убийствата на глава от населението и катастрофите са повече в Гяурия отколкото в Германия...

Харесва ти или не - тука газят и се колят повече. Има бая новини от тая седмица, ама понеже не са от София, не ги споделям... по селата да гният и загиват кат мърши - не ме интересуват... >:-(

#179859 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 38 пъти.
Последният акаунт на Единия

Бъркаш се Вагинка...

Колко да са се върнали от Берлин у село па!? rofl

А убийствата на глава от населението и катастрофите са повече в Гяурия отколкото в Германия...

Харесва ти или не - тука газят и се колят повече. Има бая новини от тая седмица, ама понеже не са от София, не ги споделям... по селата да гният и загиват кат мърши - не ме интересуват... >:-(

Не си ходил у Германия, плямпаш разкази по картинка.

#179861 (ツ) Последният акаунт на Единия
Последно редактирано на 20.06.2026 от Последният акаунт на Единия, видяно: 32 пъти.
Rabin

Не си ходил у Германия, плямпаш разкази по картинка.

Как да не съм ходил бе - бил съм във Франкфурт, мангал! >:-(

Много хубаво градче - нищо общо с Гяурия! :-)

П.П. Много живописно градче...

My picture

My picture

My picture

Един босненец ме поразведе - вика, че хамериканците го били поизравнили със земята по време на войната и повечето сгради са нови или ниски.

Ама иначе си е топ. :-) Бих се преместил да живея там някой ден, ако мога.

#179862 (ツ) Rabin
Създадено на 20.06.2026 , видяно: 23 пъти.

Oт другата година нови еко данъци, за коли, и за ЖИЛИЩА. че тия са малко.

ГОВЕДОТО ТРЯЯ ДА МРЕ!

0 1 2 3 4 ...22 23 24 25 26 ...47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Линкове 2.0
1

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE