<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...35 36 37 38 39 ...73 74 75 76 77 ...121 122 123 124 125 ...167 168 169 170 171

#142941 (ツ)

Реконструктор; Тема: Руска Малинка; 22.05.2025

;quote waldorf
Ми ни икономиката икономика, ни демографията демография - ако беше управляване като хората потоците...
повече...
#142927 (ツ)

Реконструктор; Тема: Руска Малинка; 22.05.2025

;quote waldorf

Като се вземе на в предвид катастрофалното им управление последните 100 години даже си...
повече...
#142926 (ツ)

Реконструктор; Тема: Руска Малинка; 22.05.2025

;quote Дон Реба
а къде леят чиповете? във википедията нищо не пише по въпроса
;end quote...
повече...
#142925 (ツ)

Реконструктор; Тема: Руска Малинка; 22.05.2025

;quote waldorf
Татарстан?
;end quote

Със сигурност не е в юесей и юръп. [?rofl] Оп, там...
повече...
#142923 (ツ)

Реконструктор; Тема: бабоебе, вади ракията; 22.05.2025

;quote Baj_boeb
White people are pro-Jew cucks. Every White person loves Jews and Israel. Even the...
повече...
#142898 (ツ)

Реконструктор; Тема: Руска Малинка; 21.05.2025

Seems legit
повече...
#142831 (ツ)

Реконструктор; Тема: Льотчика метна бомбата... ✈️ 💥; 20.05.2025

;quote Евлампи

Химията винаги е по-яка, един клиент разправяше че питал приятел разбирач що ефтина ракия...
повече...
#142824 (ツ)

Реконструктор; Тема: Льотчика метна бомбата... ✈️ 💥; 20.05.2025

;quote Дон Реба

изобщо не е така, аз и ментов сироп си правя, но моя е...
повече...
#142723 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 19.05.2025

;quote BIGBUGEX
Сигурно пак е гледал клипчета с невинни умиращи палестинчета.
;end quote

залагам на стандартен...
повече...
#142721 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 19.05.2025

бабоеба отново получи сигнал от космоса
повече...
#142694 (ツ)

Реконструктор; Тема: демокрацията е спасена!; 19.05.2025

;quote bobyb

Гестапото не е розово, а червено?
;end quote

 *exactly*
 
PS макар, че не е...
повече...
#142692 (ツ)

Реконструктор; Тема: демокрацията е спасена!; 19.05.2025

;quote waldorf
Баш като в Мадарашата, нали [?rofl] 
;end quote

с една много малка, но огромна...
повече...
#142685 (ツ)

Реконструктор; Тема: демокрацията е спасена!; 19.05.2025

;quote Дон Реба

най-многото което франция може да предложи е  новия шака зулу [?:-)] 
;end quote...
повече...
#142670 (ツ)

Реконструктор; Тема: демокрацията е спасена!; 19.05.2025

манго, новия Хитлер май верно се заражда във Франция, ама не точно тоя Хитлер, който очакваш...
повече...
#142618 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 18.05.2025

 [!/!attached/4160][My picture] 
повече...
#142583 (ツ)

Реконструктор; Тема: Ей, тука си стана кат семейство; 17.05.2025

;quote Дон Реба

е как, точно преди хиперинфлацията. 
;end quote

хехе, позорно пролетарско минало
повече...
#142568 (ツ)

Реконструктор; Тема: Ей, тука си стана кат семейство; 16.05.2025

;quote Дон Реба
подкрепям, аз като бачках у кабелната винаги земах празничните смени 
;end quote

ти...
повече...
#142538 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 16.05.2025

;quote Дон Реба

софтуера се е ъпдейтвал 
;end quote

със сигурност, ше знайш [?rofl] 
повече...
#142534 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 16.05.2025

 [https://dnes.dir.bg/svyat/ukrayna-e-izgubila-samolet-f-16-pri-neobichayna-situatsiya-pilotat-e-katapultiral][хахаххахах ни моа] [?rofl] 
повече...
#142479 (ツ)

Реконструктор; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 14.05.2025

;quote Дон Реба

до миналата година може да са били още на 120 мегахерца. всъщност в...
повече...

0 1 2 3 4 ...35 36 37 38 39 ...73 74 75 76 77 ...121 122 123 124 125 ...167 168 169 170 171

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE