<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...23 24 25 26 27 ...48 49 50 51 52 ...411 412 413 414 415 ...772 773 774 775 776

#173866 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 05.05.2026

Козоеба пак не разбрал, пак нещо не му е ясно. :)

Аз, разбира се, през нощта...
повече...
#173862 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

Е да, козоеба е некадърен, не може да се очаква нещо свястно от него. Дори и...
повече...
#173860 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

Е, ако козоеба можеше да псува качествено, той щеше да го прави. Но той е останал...
повече...
#173858 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

Ох, пак започнаха нелепите псувни като на третокласник. :)

Май козоеба прогресивно затъпява.
повече...
#173857 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

Не съм излъгал за абсолютно нищо. Просто не лъжа, за разлика от козоеба.
повече...
#173854 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

Козоеба нещо зацикли, дано да го рестартират скоро.
повече...
#173852 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

Козоеба няма как да докаже нещо, което не е вярно. Но той така или иначе няма...
повече...
#173850 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

Козоеба се опитва да разсъждава. :) Горкия толкова е тъп, че дори и елементарни разсъждения не...
повече...
#173848 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

Реално козоеба няма да плати дълга си и това е ясно. :)
повече...
#173846 (ツ)

|; Тема: Честита Трета Световна; 04.05.2026

Нещо много вяло започна да псува козоеба. Личи си, че е ходил на село при козичките...
повече...
#173843 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

Хахахаха, завършвал го това лято. Преди или след като си плати дълговете? :)
повече...
#173830 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

;quote gat3way
Рабиняка е зает, докладва враговете на киро запора в момента. 2059 ше си плати...
повече...
#173824 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

Дали ще са̀ди звъ̀нци или репи няма значение. Важното е, че работата по колайдъра ще остане...
повече...
#173818 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

А, да, тази година дори и репи не може да посее. Щото инсталира звъ̀нци. Истински предприемач!...
повече...
#173815 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

Никой тук не строи колайдъри. Един миризлив мангал говори как строял колайдъри докато реално сади репи....
повече...
#173793 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

Ахам, зимата на 2060-та ще е готов! :)
повече...
#173783 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 04.05.2026

Аз, за разлика от глупавия козоеб, знам какво не мога. :)
повече...
#173760 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 03.05.2026

Липсата на "сухо" е най-малкия проблем за завършването на колайдъра. :)
повече...
#173753 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 03.05.2026

Delegate, мисля че единствения начин да си получиш парите е да обещаеш на козоеба, че ще...
повече...
#173751 (ツ)

|; Тема: Абе Рабиняк, защо толкова те е срам от имената ти?; 03.05.2026

Само да спомена, че козоеба "за себе си" прави колайдъра вече 6-7 години. :)
повече...

0 1 2 3 4 ...23 24 25 26 27 ...48 49 50 51 52 ...411 412 413 414 415 ...772 773 774 775 776

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE