<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 ...85 86 87 88 89 ...173 174 175 176 177 ...474 475 476 477 478 ...772 773 774 775 776

#150647 (ツ)

|; Тема: Темата за инокулациите; 13.08.2025

Хахаха, козоеба е ходил във всички молове. :)
повече...
#150639 (ツ)

|; Тема: Линкове 1.0; 13.08.2025

Абе, какво е това "ремут"? Нещо като мамут ли е? Козоеба и мамути ли клеца?
повече...
#150636 (ツ)

|; Тема: Насоки за намиране на бачкане на Рабиняка?; 13.08.2025

Лъже и денем и нощем. :)
повече...
#150634 (ツ)

|; Тема: Линкове 1.0; 13.08.2025

Да повторя пак. Вчера козоеба каза, че не си търси работа. Изобщо. Лъже и не помни...
повече...
#150632 (ツ)

|; Тема: Насоки за намиране на бачкане на Рабиняка?; 13.08.2025

Козоеба пак лъже. :)
повече...
#150631 (ツ)

|; Тема: Линкове 1.0; 13.08.2025

Вчера козоеба твърдеше, че не си търси работа. Днес твърди, че търсел римоут. Дали е излъгал...
повече...
#150624 (ツ)

|; Тема: Насоки за намиране на бачкане на Рабиняка?; 13.08.2025

Няма как да е баща ми, по разбираеми причини. Ама доста се е освинило говедото, още...
повече...
#150622 (ツ)

|; Тема: Лаптоп за Deep Learning и Large Language модели; 13.08.2025

;quote Дърти Хари


Ми другото дето го каза е едж ей аи. На АйБиЕМ жалките опити...
повече...
#150618 (ツ)

|; Тема: Насоки за намиране на бачкане на Рабиняка?; 13.08.2025

Как каква снимка? Снимката от обявата, която козоеба е залепил на таблото с некролозите. :)
повече...
#150616 (ツ)

|; Тема: Лаптоп за Deep Learning и Large Language модели; 13.08.2025

;quote Дърти Хари

Ти я кажи ся за кво ши си файн тюнваш оная работа дет...
повече...
#150614 (ツ)

|; Тема: Лаптоп за Deep Learning и Large Language модели; 13.08.2025

;quote Дърти Хари

Селф хостед диплоймент на Чат гпт
;end quote

Говедо, не се излагай, че...
повече...
#150610 (ツ)

|; Тема: Лаптоп за Deep Learning и Large Language модели; 13.08.2025

Кое е 24-50 GB викаш? Хехехехе.
повече...
#150607 (ツ)

|; Тема: Лаптоп за Deep Learning и Large Language модели; 13.08.2025

Най-смешното е, че козоеба наистина си въобразява, че разбира от каквото и да е, свързано с...
повече...
#150605 (ツ)

|; Тема: Лаптоп за Deep Learning и Large Language модели; 13.08.2025

Козоеба и той да изсере нещо, да демонстрира неграмотността си. :)
повече...
#150603 (ツ)

|; Тема: Насоки за намиране на бачкане на Рабиняка?; 13.08.2025

Кекавеца се прави на голям атлет. Ама само по интернет. :)

На снимката изглежда като слон.
повече...
#150602 (ツ)

|; Тема: Лаптоп за Deep Learning и Large Language модели; 13.08.2025

;quote Дърти Хари

Ко ши файн тюнваш ве маймун? Тва са 20 гигабайта база, я раздуй...
повече...
#150598 (ツ)

|; Тема: Темата за инокулациите; 13.08.2025

Интересно каква ли е средната заплата в стартъпа на козоеба? 

Хахахахаха.
повече...
#150597 (ツ)

|; Тема: Темата за инокулациите; 13.08.2025

Ех, тая бгмама Рабина... Като е имал пари е ходил по молове. Сега не. :)
повече...
#150595 (ツ)

|; Тема: Насоки за намиране на бачкане на Рабиняка?; 13.08.2025

;quote BIGBUGEX
Туй ши е рабинката чуек.
;end quote

Да не се окаже, че и козоеба...
повече...
#150593 (ツ)

|; Тема: Темата за инокулациите; 13.08.2025

Хмм, значи козоеба ходел по молове. Интересен факт. :)
повече...

0 1 2 3 4 ...85 86 87 88 89 ...173 174 175 176 177 ...474 475 476 477 478 ...772 773 774 775 776

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE