<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...12 13 14 15 16 ...91 92 93 94 95 ...167 168 169 170 171

#170105 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 05.04.2026

;quote BIGBUGEX
 [https://obektivno.bg/iran-e-izpolzval-raketi-s-infracherveno-samonasochvane-za-da-svali-amerikanskite-iztrebiteli/][Иран е използвал ракети с инфрачервено самонасочване, за да свали американските изтребители] 
;end quote...
повече...
#170077 (ツ)

Реконструктор; Тема: апък в нормалните държави ганя,; 04.04.2026

 [https://novini.bg/article/2026040414091782464][Скоро и при Ганя] 
повече...
#170045 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 04.04.2026

;quote

✡️ Трамп: «Принц Саудовской Аравии МБС подталкивает нас к множеству действий с Ираном. Он с нами...
повече...
#170044 (ツ)

Реконструктор; Тема: Коя е точката след която една жена де може да ражда - спира да ражда? 🤔; 04.04.2026

причините са 2: банално възраст и липса на принуда.
повече...
#169947 (ツ)

Реконструктор; Тема: неска ше ходят на луната; 03.04.2026

;quote Delegate
LOL и на двата поста..[?rofl] 
;end quote

скъсват ги от бъзици по целия свят
повече...
#169908 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 03.04.2026

;quote Дон Реба
западнаТА финансова система, е финансоваТА система, друга няма. е  виж цар путин -...
повече...
#169906 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 03.04.2026

за n-ти път ви повтарям, че западната финансова система е абсолютен балон, тотално откъснат от физическата...
повече...
#169905 (ツ)

Реконструктор; Тема: неска ше ходят на луната; 03.04.2026

Първа снимка от мисията, излизане в открития космос 
[!/!attached/5489][My picture] 
повече...
#169876 (ツ)

Реконструктор; Тема: Всичкият софтуер е лайно; 02.04.2026

спираш да печаташ пари и нещата автоматично се оправят
повече...
#169847 (ツ)

Реконструктор; Тема: неска ше ходят на луната; 02.04.2026

 [!/!attached/5486][My picture] 
повече...
#169785 (ツ)

Реконструктор; Тема: неска ше ходят на луната; 02.04.2026

тия ако нямат проблем с кенефа, се едно не са били в космоса [?rofl] [?rofl] [?rofl] 
повече...
#169638 (ツ)

Реконструктор; Тема: СМЪРТ ЗА АМЕРИКА; 31.03.2026

;quote gat3way
И у рашата има, викат му ден пабеди.
;end quote

Имам един познат в...
повече...
#169630 (ツ)

Реконструктор; Тема: СМЪРТ ЗА АМЕРИКА; 31.03.2026

;quote Евлампи

Русофобите са психично болни хора и доколкото съм участвал в дневник - НЕНАВИЖДАТ тръмп...
повече...
#169592 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 31.03.2026

Fixed. 
[!/!attached/5476][My picture] 
повече...
#169505 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 30.03.2026

 [$https://www.youtube.com/watch?v=v_eiD_gF75U][] 
повече...
#169393 (ツ)

Реконструктор; Тема: Льотчика ше става цар; 29.03.2026

;quote waldorf
Разбира се, за какво иначе да те дразня?! Просто проявяваш двоен стандарт - един...
повече...
#169381 (ツ)

Реконструктор; Тема: Льотчика ше става цар; 29.03.2026

Разбираш ли въпроса от 3 думи?
повече...
#169379 (ツ)

Реконструктор; Тема: Льотчика ше става цар; 29.03.2026

;quote waldorf
Това за украинските деца ли?
;end quote

Какво е "украински деца"
повече...
#169377 (ツ)

Реконструктор; Тема: Льотчика ше става цар; 29.03.2026

;quote waldorf
Това разбира се е московския наратив използван за промиването на мозъци. Еничарите навремето са...
повече...
#169364 (ツ)

Реконструктор; Тема: Льотчика ше става цар; 29.03.2026

;quote waldorf
Вчера спорих с един приятел, разбира се след солидно количество бири, Гинеси, за еничарството....
повече...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ...12 13 14 15 16 ...91 92 93 94 95 ...167 168 169 170 171

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE