<bgdev />free

Вход Регистрация

0 1 2 3 4 5 6 7 ...9 10 11 12 13 ...89 90 91 92 93 ...167 168 169 170 171

#172759 (ツ)

Реконструктор; Тема: Сериали; 23.04.2026

еми, както се полага, ще изтискват тоя лимон докато стане сух  [?rofl]
[$https://www.youtube.com/watch?v=V-yAMs307W4][My link] 
повече...
#172744 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 23.04.2026

 [!/!attached/5592][My picture] 
повече...
#172738 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 23.04.2026

;quote

США израсходовали свыше трети имевшихся у Вашингтона крылатых ракет Tomahawk в ходе войны с Ираном...
повече...
#172612 (ツ)

Реконструктор; Тема: Вайфоната; 22.04.2026

 [$https://www.facebook.com/reel/2289874271536576][My picture] 
повече...
#172590 (ツ)

Реконструктор; Тема: Айде бе дупе - нищожни нещастни некадърнико! 😠Залагай! 😠; 22.04.2026

;quote Дърти Хари
Абе кат сте толкова по залаганията, новата про-курорка ше обарцелони ли Баце или...
повече...
#172582 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 22.04.2026

;quote waldorf
Определено е по голям от Путин [?rofl] 
;end quote

Най-големия [?rofl] 
повече...
#172568 (ツ)

Реконструктор; Тема: изгоря ми мониторът; 22.04.2026

Човешките мравуняци, в един от който се е наврял ребата наистина шумят здраво, но вифито е...
повече...
#172564 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 22.04.2026

 [!/!attached/5585][My picture] 
повече...
#172539 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

;quote Rabin
Ребавия, това с ко ще го захранваш ве моя, от 75 киловолта нагоре, почват...
повече...
#172480 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

;quote Stilgar
Евала на украйнците тогава че са толкова ефективни
;end quote

Шумкарството и тероризма винаги...
повече...
#172471 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

Няма да стане, това би било политическо самоубийство на който го реши + масови революции навсякъде....
повече...
#172469 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

;quote gat3way
Измислили са го, така трябва. 
;end quote

Е, за да ти вземат кинтите ше...
повече...
#172467 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

;quote gat3way
Верно ли не те викат? Яко, не знаех, супер.
;end quote

Да бе, то...
повече...
#172463 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

;quote gat3way
Бах, извадил си късмет и е минало между капките тва, мене навремето за некакви...
повече...
#172461 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

как да не е скъпа 230 кинта за тъпа лампа [?rofl] Подкара ли я? 
повече...
#172458 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

;quote Дон Реба

това си е съвсем в реда на нещата,

;end quote

Зависи какво претендираш....
повече...
#172454 (ツ)

Реконструктор; Тема: Честита Трета Световна; 21.04.2026

 [!/!attached/5580][My picture] 
повече...
#172431 (ツ)

Реконструктор; Тема: Вайфоната; 21.04.2026

Не се ли имаше за дивелъпър? Напиши си.
повече...
#172268 (ツ)

Реконструктор; Тема: изгоря ми мониторът; 20.04.2026

;quote johnfound

Хм, честно казано не знам какво им харесвате на тия LG. Жена ми също...
повече...
#172267 (ツ)

Реконструктор; Тема: Льотчика истински цар; 20.04.2026

;quote gat3way
Според мен до година-година и нещо народецът ще ревне че е гнусен предател как...
повече...

0 1 2 3 4 5 6 7 ...9 10 11 12 13 ...89 90 91 92 93 ...167 168 169 170 171

AsmBB v3.0 (check-in: 2fb30f0a060190b0); SQLite v3.53.0 (check-in: 4525003a53a7fc63);
©2016..2024 John Found; Licensed under EUPL. Powered by Assembly language Created with Fresh IDE